Ana Sayfa / Kadınca / Cübbeli kızını evlendirdi

Cübbeli kızını evlendirdi

Cübbeli Ahmet Hoca’nın kızı evlendi düğünü onlarca davetli katıldı. Cübbeli’nin kızının düğününe katılan ünlü isimler dikkat çekti. Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, kızını Ümraniye’de çok sayıda kişinin katıldığı düğünle evlendirdi.

Cübbeli Ahmet Hoca‘dan kızına ultra lüks düğün hediyesi. Cübbeli, dillere destan bir düğünle kızını evlendirdi düğün için hiçbir masraftan kaçınılmadı. Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün kızı Sare ile Şaban Zengin’in oğlu Muhammet Hüseyin Zengin, Ümraniye’de bir düğün salonunda evlendi.

ÇOK SAYIDA DAVETLİ GELDİ

Düğün için öğle saatlerinden itibaren çok sayıda davetli salona geldi. Davetlilerin bir bölümü salonun giriş kapısından HES kodu uygulamasıyla alınırken, bir bölümü ise otoparktan girdi.

Düğün öncesi, bir kişinin iki seyyar hoparlör ve imam cübbesi ile içeri girdiği görüldü. Gelin arabası için ise beyaz renkli lüks bir araç seçildi.

Kadınlar ve erkekler bölümü olarak salon ikiye bölündü. Düğün öncesince davetlileri Ahmet Mahmut Ünlü karşıladı. Düğün Kur’an okunarak başladı.

Erkekler tarafında okunan Kur’an, kadınlar tarafına ise projeksiyonla yansıtıldı. Düğün, saat 16.00’da başladı.

BİR SAAT VE 50 KİŞİ SINIRI VAR

İçişleri Bakanlığı 81 il valiliğine gönderdiği genelgede bu hafta sonuna özel, düzenlenecek düğün ve nikahlar için karar yer aldı.

Yüksek ve çok riskli bölgelerde 50 kişiyi geçmemek ve bir saati aşmamak kaydıyla düğün ve nikah merasimi yapılabilecek.

İlginizi Çekebilir

İmamoğlu YSK’ya çağrı yaptı

İstanbul ilçelerinde garip olaylar. Ekrem İmamoğlu, AKP’nin itirazlarını kabul edildiğini ama CHP’nin itirazları reddedildiğini açıkladı. …

Sınırsız Hosting