Ana Sayfa / Kadınca / Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın düğün davetiyesi satışta
ERDOĞAN ÇİFTİ DÜĞÜN DAVETİYESİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın düğün davetiyesi satışta

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan bu yıl yani 2017 yılı itibariyle 39 yıllık evliler. Ancak bir kişi Erdoğan çiftinin 39 yıl önceki düğün davetiyesini satışa çıkardı ve tam 60 bin lira istiyor. 4 Temmuz 1978 tarihinde evlenen Emine Erdoğan ve Recep Tayyip Erdoğan’ın nikah davetiyesi sahibinden.com’dan satışa çıkarıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 39 yıl önceki düğün davetiyesi satışa çıktı. Bu yıl evliliklerinin 39’uncu yılını kutlayan çiftin davetiyesine 60 bin TL değer biçildi. Yaldızlı krem rengi kağıda basılı olan davetiye sade bir tasarıma sahip. Davetiyenin içinde ise “Tayyip ve Emine’nin evlilik merasimlerine katılımınızla şeref vermenizi istirham ederiz” yazıyor. Davet sahibi olarak ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın babasının Ahmet Erdoğan ve Emine Erdoğan’ın babası Cemal Gülbaran’ın adı bulunuyor. Davetiyeyi internette satışa çıkaran kişi satışı şu notla paylaştı: “Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan ve Eşi Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi’nin nikah davetiyeleri. Koleksiyonerler için, oldukça temiz durumdadır.”

İlginizi Çekebilir

Zorlu binasına silahlı saldırı

Zorlu Holding’e silahlı saldırı. İstanbul’da holding binası kurşunlandı. Şişli’de bulunan Zorlu Holding binasına silahla ateş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting