Ana Sayfa / Manşet / Demba Ba Beşiktaş’a imza atıyor

Demba Ba Beşiktaş’a imza atıyor

Beşiktaş’tan Çin takımına giden Demba ba yeniden kara kartal oluyor üstelik Beşiktaş yeniden Demba Ba için hiçbir transfer ücreti de ödemeyecek. Çarşı, Demba Ba’nın dönüşüne çok sevindi.

Demba Ba’nın Beşiktaş’a yeniden dönüşü kara kartal camiasını sevindirdi.  Demba Ba sakatlığından dolayı Beşiktaş’ta forma giyebilecek mi önümüzdeki günlerde belli olacak. Beşiktaş, eski golcüsü Demba Ba ile masaya oturuyor.
Siyah-beyazlı takım 1,5 yıl önce Çin ekibi Shangai Shenhua takımına sattığı Demba Ba ile anlaşmıştı. 1 yıl süren Çin kariyerinin ardından yaşadığı sakatlık sebebiyle uzun süredir sakat olan Ba, yeniden çalışmalara başlamıştı.
Beşiktaş yönetimine sakatlığının düzelmesinin ardından mesaj gönderen Ba, siyah-beyazlı formayı giyebileceğini iletmişti. Yıldız golcünün hafta sonuna kadar İstanbul’a geleceği ve burada sağlık kontrollerinden geçeceği bildirildi. Eğer Demba Ba’nın sağlık kontrollerinden herhangi bir pürüz çıkmazsa, başarılı golcü resmi sözleşmeye imza atacak.
Alınan bilgilere göre Demba Ba için Shangai Shenhua’ya Beşiktaş’ın herhangi bir ücret ödemeyeceği de gelen haberler arasında.

İlginizi Çekebilir

Elazığ göçük olan maden kime ait?

Elazığ krom madeni göçük toprak atında kalan işçilerin isimleri. Elazığ göçük meydana gelen krom madeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting