Ana Sayfa / Kime Ait / Demirören Holding şerkitleri

Demirören Holding şerkitleri

Demirören Holding bünyesindeki şirketler, büyüklükleri. Erdoğan demirören aslen nereli, kaç yaşında ve hangi şirketleri kurdu bilgisi. Yıldırım Demirören’in babası Erdoğan Demirören kaç yaşında öldü mü?. Demirören Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören’in sağlık durumuna ilişkin hastaneden yapılan açıklamada, “Demirören bir süredir hastanemiz yoğun bakım ünitesinde yatmaktadır. Durumu kritikliğini muhafaza etmektedir” denildi.

Demirören Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören’in sağlık durumuna ilişkin açıklama yapıldı.

Demirören’in tedavi gördüğü Florence Nightingale Hastanesi’nden yapılan açıklamada, “Demirören bir süredir hastanemiz yoğun bakım ünitesinde yatmaktadır. Durumu kritikliğini muhafaza etmektedir” denildi.

DEMİRÖREN HOLDİNGİ ŞİRKETLERİ KURULUŞLARI VE SEKTÖRLERİ

DEMİRÖREN’E AİT ŞİRKETLER

Erdoğan Demirören’in Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Demirören Holding bünyesinde şu şirketler bulunuyor:

Demirören Tüp İmalat A.Ş: LPG Tevzi Şirketlerinin, çeşitli ebattaki tüp ihtiyaçlarını, gerekse bu tüplerin vana ve subap ihtiyaçlarına cevap vermek gayesi ile İzmir/Bornova`da faaliyetlerinin sürdürüyor.

Parsat A.Ş.: İstanbul/Avcılar’da bulunan ve otomotiv yan sanayinin önde gelen kuruluşlarından olan Parsat Piston San. ve Tic. A.Ş. Alman Kolbenschmidt Lisansı ve işbirliği ile 1970 yılından bu yana çeşitli ebatta üretilen pistonlarla gerek iç piyasaya gerekse ihracaata pazarlanmaktadır .

Ata Eğitim A.Ş.: İstanbul Balmumcu`da bulunan kendi binasında hizmet vermekte olan Özel Ata Lisesi, anaokulu, ilköğretim ve lise bölümlerinde faaliyet göstermektedir .

İlginizi Çekebilir

Küçükçekmece çöken bina son durum

Küçükçekmece çöken binada ölen ve yaralananların isimleri. 3 katlı bina çöktü. Küçükçekmece çöken bina kaç …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting