Ana Sayfa / Kadınca / Deniz Baysal nereli, kaç doğumlu, burcu

Deniz Baysal nereli, kaç doğumlu, burcu

Oyuncu deniz Baysal aslen nereli., kaç yaşında ve hangi okul mezunu sorusu. Sevda Kuşun Kanadında dizisinden ayrılan ve davalık olan deniz baysal haberleri. Deniz Baysal, oynadığı TRT 1 dizisinden neden ayrıldı davası. 

Oynadığı dizi ile davalık olan oyuncu Deniz Baysal, yaşı, burcu, sevgilisi ve son deniz baysal haberleri. TRT 1 Sevda kuşun kanadında dizisi ve Deniz Baysal’ın isyanı.

Geçen sezon “Sevda Kuşun Kanadında” dizisinde 5 bölüm rol alan Deniz Baysal, dizinin sezon finalinin ardından 3 bölüm para almadığını ve çalışma şartlarının çok zor olduğunu söyleyerek sözleşmesini tek taraflı feshetti.

İddiaların doğru olmadığını öne süren yapım şirketi, oyuncuya 260 bin liralık tazminat davası açtı. Mahkemede kendinin savunan güzel oyuncu, 18 saate varan ağır çalışma şartları nedeniyle sözleşmeyi feshettiğini belirterek, şöyle dedi:

“Hiçbir yapımcının bir oyuncuyu 9 saatten fazla çalışmaya zorlamaya hakkı yoktur. Ayrıca oyunculuk ücretini zamanında alamadım. Dizide başrol oyuncularından birisi olduğum halde rolüm de az yayınlandı. Davanın reddini istiyorum.”

DENİZ BAYBAL ASLEN NERELİ, KAÇ YAŞINDA, BİTİRDİĞİ OKULLAR
Genç ve güzel oyuncu Deniz Baysal yaşamı., Deniz Baysal kimdir, Deniz Baysal, 5 Nisan 1991 tarihinde İzmir‘de ailenin en küçüğü olarak doğmuştur. Anne ve babası boşanmıştır. 2009 yılında Manisa, Celal Bayar Üniversitesinde dış ticaret eğitimi almaya başladı. 10 yaşından itibaren İzmir Karşıyaka Belediye Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi almaya başladı. Aynı zamanda 10 yıl tiyatro oyunculuğu yaptı. Palyaçoluk yaptı, sonra da çocuk oyunlarında oynadı. Tiyatro hocasının teşvikleri ve destekleri ile oyunculuğa başladı. Bir dönem basket oynuyorken, burnuna top çarptı ve burnuna estetik yaptırmak zorunda kaldı.

Reklam filmlerinde oynadı. İlk dizi oyunculuğu kariyerine 2011 yılında “Derin Sular” dizisinde Hilal Altınbilek, Şükrü Özyıldız ile beraber oynamıştır.

2012 yılında Senaryosu Mahsun Kırmızıgül‘e ait olan “Babalar ve Evlatlar” filminde oynadı. 2014 yılında başrollerini Berna Laçin, Sinan Tuzcu ve Burak Hakkı‘nın üstlendiği “Aşk Ekmek ve Hayaller” dizisinde Uğur’un yıllar önce izini kaybettiği annesinin katilinin kızı Karaca karakterini canlandırdı.2014 yılında ise “Kaçak Gelinler” dizisinde başrollerini Deniz Baysal, Açelya Topaloğlu, Selin Şekerci, Furkan Andıç, Fırat Albayram‘ın oynadığı dizide rol aldı. Dizinin diğer oyuncuları Şenay Gürler, Ege Aydan, Fırat Altunmeşe, Cihan Yenici, Romina Özipekçi ve Tuğçe Kıltaç‘tır.

Filmleri ve Dizileri :
2014 – Kaçak Gelinler (Kainat) (TV Dizisi)
2014 – Aşk Ekmek ve Hayaller (TV Dizisi)
2012 – Babalar Ve Evlatlar (TV Dizisi)
2014 – Aşk Ekmek ve Hayaller (TV Dizisi)
2012 – 2013 – Kayıp şehir (TV Dizisi)
2011 – Derin Sular (Nisan) (TV Dizisi)

İlginizi Çekebilir

Kuaför ve berberler pazarları kapalı

Kuaför ve berberler pazar günleri kapalı olacak. Gelin ve damatlara şok, pazar günleri güzellik salonları, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting