Ana Sayfa / Gündem / Diriliş Ertuğrul 98. bölüm izle
DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM

Diriliş Ertuğrul 98. bölüm izle

Yeni bölüm Diriliş Ertuğrul (Diriliş Ertuğrul 98. bölüm) olayları gelişmeleri ve Ertuğrul’un inanılmaz hamlesi ve çok kan akması. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm (98. Bölüm Diriliş Ertuğrul) fragmanı yine dizinin reyting rekoru kıracağını gösterdi. Diriliş Ertuğrul 98 bölüm TRT 1 ekranlarında olacak. TRT 1 Diriliş Ertuğrul son bölümünde fethe çıkan oba beyi ve alpleri uğradıkları ihanetin ardından bunun sorumlularını bulmak için harekete geçti. Diriliş Ertuğrul 98. yeni bölüm fragmanında çok kan döküleceğini ifade eden oba beyi, Sadettin Köpek’in söylemlerinden habersizdir. Peki, son bölümün ardından merakla araştırılan Diriliş Ertuğrul 98. yeni bölüm fragmanında neler ekrana geliyor? İşte, son bölüm ve yeni bölümle ilgili detaylı bilgiler.

Diriliş Ertuğrul 98. bölüm (Diriliş Ertuğrul yeni bölüm) yine savaş sahneleriyle haftaya damgasını vuracak. 98. bölüm Diriliş ertuğrul’da yeni zaferler kapıda. Diriliş Ertuğrul dizisinin yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde yaşananlar heyecan yarattı. Ayrıca dün akşam TRT 1 kanalında dizinin normal saatinden geç yayınlanması, izleyicilere Diriliş Ertuğrul bu akşam yayınlanmayacak mı sorusunu sordurdu.. İşte dizinin son bölümünde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı

Obaya dönen Ertuğrul, Hanlı Pazar’a gidip satışı durdurmuş ve Dündar’ın aldığı göç kararını da bozarak Kayıları gene eski düzenine kavuşturmuştu. Sultan’ın fermanıyla uç beyliği alametlerini Oğuz beylerinin önünde Emir Saadeddin’in elinden almıştı. İlk iş olarak satışı bozduğu esnada kendisine kılıç çeken ve iki Çavdar alpının ölümüne sebep olan Bahadır Bey’in oğlu Sancar’ı sürgün etmişti. Sultan tarafından tam yetki verilen Ertuğrul’un bundan sonraki hamleleri ne olacak? Kendisine tuzak kuranın Ares olduğunu Ares’e söyleyecek mi? Karacahisar Kalesi’ni fethedebilecek mi?

Sultan tarafından Konya’ya çağırılan Emir Saadeddin’in bundan sonraki planı ne olacak? Tekfur Ares ile ittifakı devam edecek mi? Bahadır Bey’e karşı tavrı ne olacak? Ertuğrul’un Karacahisar Kalesi’ni fethetmesini engellemeye çalışacak mı?
Ares, Ertuğrul’dan tuzak meselesini öğrenebilecek mi? Ertuğrul’a dostluk elini mi uzatacak yoksa savaş hazırlıklarına devam edip taarruza mı geçecek? Tehlikeli savaşçı Titan’a ne görevler verecek?Aslıhan, amcası Bahadır Bey ile olan beylik çekişmesinde onu yenebilecek mi? Bahadır Bey, Ertuğrul’un gelişinden ve oğlunun sürgün edilişinden sonra ne yapacak? Dündar’ın sürgün edilip ona destek veren beylerin beylikten azledilmesinden sonra Kayı obasında yeni düzen nasıl olacak? Yeniden Ertuğrul’un gölgesine giren Kayıları bundan sonra neler bekliyor?

HANLI PAZAR BASKINI
Köle tüccarı Simko ve Tekfur Ares’in gönderdiği adamları alt eden Ertuğrul obasına dönmüş, obaya büyük bir sevinç hakim olmuştu. Ertuğrul henüz bu sevinci doya doya yaşayamadan Dündar’ın Hanlı Pazar’ı satmak üzere olduğunu öğrenmiş ve alplarıyla beraber Hanlı Pazar’a doğru dörtnala yola düşmüştü. Ertuğrul, Hanlı Pazar’ın satışına mani olabilecek mi? Satış anlaşması mühürlenmeden yetişebilecek mi? Dündar’a karşı tavrı ne olacak? Kendisine tuzak kuran Ares’e ne yapacak? Yokluğunda yaşanan gelişmeler karşısında nasıl davranacak?

Çavdar beylerini biat ettirip Hanlı Pazar’ı almaya giden Bahadır Bey, Ertuğrul’un dönüşünden sonra ne yapacak? Beyliği ve Hanlı Pazar’ı alabilecek mi? Ertuğrul ile aralarında nasıl bir münasebet gelişecek?
Tekfur Ares ve Emir Saadeddin, Ertuğrul’un dönüşünden sonra ne yapacak? Ertuğrul’a karşı ortak mı hareket edecekler? Yeni planları ne olacak? Ve Ertuğrul, Ares’e tuzak kurmasının bedelini ödetecek mi?

İlginizi Çekebilir

MEB’in yeni müfredatı onaylandı

Yeni müfredat onaylandı. Talim ve Terbiye Kurulu MEB’in yeni müfredatını onayladı. Okullarda eğitim sistemi yenilendi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting