Ana Sayfa / Kadınca / Dün gece Survivor 2021 elenen

Dün gece Survivor 2021 elenen

Survivor 2021 dün gece kim elendi. Dora mı, İsmail mi yoksa Batuhan mı sorusu. Survivor bu akşam kim elendi, kim gitti? sorusu araştırılıyor. TV8’de yayınlanan Survivor yarışmasında bu akşam eleme konseyi yaşanıyor. Survivor’da kim elendi? sorusu gündemden düşmüyor. 11 Mayıs SMS oy sıralaması ile bu hafta Survivor’da kim elendi, kim gitti, kim veda etti? soruları bu akşam yanıt buluyor. Hafta boyunca gerçekleşen ilk dokunulmazlık oyununu Mavi takım kazandı ve Kırmızı takımdan Batuhan’ın adı eleme potasına yazıldı. İkinci dokunulmazlık oyununu ise Kırmızı takım kazandı ve Mavi takımdan Poyraz’ın adını eleme adayı olarak belirledi. Survivor’da yaşanan son dakika gelişmelerine göre SMS sonuçları sıralaması puan durumu oy durumu merak ediliyor. Bu akşam eleme konseyinde SMS birincisi belli olacak ve bir eleme adayı daha belirlenecek ve bir isim adaya veda edecek. Acun Ilıcalı’nın sunduğu ve TV8’de yayınlanan Survivor yarışmasında geçen hafta ve bu haftanın SMS sıralaması da merak ediliyor. Survivor 18. hafta SMS sıralaması, puan durumu exxen web sitesinden açıklanacak ve sonuçlar merak ediliyor. İşte Survivor SMS sıralaması belli oldu mu, kim birinci oldu, kim elendi? sorularının yanıtları… 12 MAYIS SURVİVOR 2021 ELENEN İSİM SERGEN OLDU

Survivor’da kim elendi, kim gitti soruları ilgiyle takip ediliyor. TV8’de Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor’da bu akşam eleme heyecanı yaşanıyor. Acun Ilıcalı (18. hafta SMS oylaması) 11 Mayıs 2021 Survivor SMS oy sıralamasını duyuracak. Survivor 2021 son bölümde mavi ve kırmızı takımında eleme heyecanı yaşanıyor. Geçen hafta boyunca oynanan dokunulmazlık ve eleme oyunlarında potaya giren isimler belli olmuştu. Bu akşam Survivor ada eleme konseyinde açıklanacak SMS oylaması sonucunda bir yarışmacı adaya veda edecek. Bu bilgiler doğrultusunda yarışmanın izleyicileri ve müdavimleri Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusunun yanıtını merak ediyor. 11 Mayıs 2021 Salı Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusu hakkında bilgiler…

Survivor’da kim elendi 11 Mayıs 2021?

Survivor’da elenen isim henüz belli olmadı. Survivor’da eleme adayı olarak Batuhan ve Poyraz’ın adları yazıldı. Survivor kim elendi sorusu gündemden düşmüyor. 11 Mayıs 2021 akşamı Survivor SMS puan durumu, oy sıralaması araştırılıyor. Survivor 2021 bu akşam elenen isim kim olacak? İzleyicilerin merakla beklediği sorunun yanıtı birazdan belli olacak.

Acun Ilıcalı kırmızı takımdaki SMS birincisini ”Kırmızı takımda cumartesi akşamı yapılan oylamada takım arkadaşlarından daha fazla oy alarak kırmızı takımın seyirci oylaması birincisi Berkay” cümleleriyle duyurdu.

Kırmızı takım SMS birincisi Berkay, ”Herkesten Allah razı olsun, bu duyguyu yaşamak istiyorum.” dedi.

Acun Ilıcalı mavi takım birincisini ”Survivor 2021’de pazar akşamı yapılan seyirci oylamasında takım arkadaşlarından daha fazla oy alarak oylamayı birinci olarak tamamlayan yarışmacımızın ismini açıklıyorum: Poyraz.” ifadeleriyle açıkladı.

Poyraz, ”Beni destekleyenlere teşekkür ediyorum. Berkay’ın birinci olması bizim işleri değiştirdi. Kendisini tebrik ediyorum.” dedi.

Mavi takım seyirci oylaması ikincisi Steven oldu. Steven ”Yapmam gereken çok şey var, SMS atanlara teşekkür ederim.” açıklamasını yaptı.

Berkay eleme adayı olarak, ”Bu hafta takımdan kimsenin ayrılmasını istemediğimiz için bu duruşu bozmamak adına İsmail abiyi söylemek istiyorum.” cümleleriyle İsmail’in adını söyledi.

İsmail Balaban, ”Strateji yapmak istedik. Hakkımızda hayırlısı. Umarım karşı takımdan bir isim göndermeyi başarırız.” cümleleriyle karşılık verdi.

Mavi takımdan eleme adayı olan Dora, ”Bu olasılığı daha önce konuşmuştuk zaten. Erkek potasındaki adaylar bu topun altına rahat rahat girdik. Çok güzel günler yaşadık, bundan sonra da inşallah yaşayacağız. Berkay’ın birinci olmasını kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

Sergen ise ”Bir riske girdik, taşın altına elini sokmayı herkes kabul etti. Güçlü olan tabii ki de çıkacak, az SMS sahip olan aramızdan biri elenecek.” dedi.

Survivor’da haftanın eleme adayı olan isimleri:

Batuhan
İsmail
Dora
Sergen

Survivor SMS sıralaması belli oldu mu?

SERGEN SURVİVOR 2021 ELENEN İSİM OLDU.

İlginizi Çekebilir

Berkcan Güven dolandırıldı

Fenomen Berkcan Güven, Alizade tarafından dolandırılmış. Sosyal medya fenomeni Berkcan Güven katıldığı bir programda beraber …

Sınırsız Hosting