Ana Sayfa / Kadınca / Duygu Sarışın nereli,yaşı (Çağatay Ulusoy yeni sevgilisi)
DUYGU SARIŞIN NERELİ KİM

Duygu Sarışın nereli,yaşı (Çağatay Ulusoy yeni sevgilisi)

Oyuncu Duygu Sarışın aslen nereli, kaç doğumlu, eğitimi ve rol aldığı diziler ve filmler. Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın aşkı konuşuluyor ve herkes bu güzeli yani Duygu Sarışın’ı merak ediyor. Çağatay Ulusoy ile aynı dizide rol aldığı Duygu Sarışın arasındaki yeni aşk dedikodusu, magazin kulislerini hareketlendirdi.

Duygu Sarışın kaç yaşında, memleketi, doğum tarihi., burcu ve rol aldığı yapımlar sorgulanıyor. Çağatay Ulusoy’un İçer’deki sevgilisi Duygu Sarışın kim bilgileri. Uzun zamandır özel hayatıyla gündemde olmayan Çağatay Ulusoy, sonunda yalnızlığına son verdi. Ulusoy, aradığı aşkı kendisi gibi oyuncu olan Duygu Sarışın’da buldu. Bu birliktelik ikilinin kariyerine de yansıdı.
Duygu Sarışın, Çağatay Ulusoy’un başrolde olduğu “İçerde” dizisine katıldı. Daha önce “Kaçak Gelinler”, “Güneşi Beklerken” ve “Rengarenk” dizilerinde rol alan Sarışın, şimdilerde “İçerde”de bir polis memurunu canlandırıyor.

DUYGU SARIŞIN KAÇ YAŞINDA MEMLEKETİ VE EĞİTİMİ

Duygu Sarışın, 1987 yılında İzmir’de doğdu.Eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamladı.
İzmir Ekonomi Üniversitesi, Moda Tasarım Bölümü’nde dersler alan Duygu Sarışın, İzmir Devlet Tiyatrosu’nda oyunculuk yaptı.

2011 yılında ise televizyon dünyasına Cennetin Sırları dizisi ile adım attı.

İnadına Yaşamak, Kaçak Gelinler, Güneşi Beklerken, Rengarenk gibi diziler de rol aldı.

Show Tv ekranlarında yayınlanan İçerde dizisinin kadrosuna dahil olan güzel oyuncu dizide Sema karakterini canlandırmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Seçil Erzan intihar yolları aramış

Seçil Erzan nasıl intihar edebilirim diye arama yapmış. en hızlı intihar yöntemi ne diye sorgulamış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting