Ana Sayfa / Kadınca / EDHO 17 Ekim bölümü (EDHO 67. bölüm)
EDHO NEDEN YAYINLANMIYOR

EDHO 17 Ekim bölümü (EDHO 67. bölüm)

Edho 67. bölüm 17 Ekim yayını. EDHO Ekrem kimleri öldürecek. Hızır reis kızının intikamı alabilecek mi İlyas ve Kimsesiz Yaşar hapisten çıkabilecek mi soruları. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yepyeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Salı akşamlarının aksiyonu bol yapımı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam 76. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Yeni bölümde kardeşini öldürüp masaya dahil olan Ekrem kimsenin beklemediği şekilde tehdit savuruyor, ortalık yeniden karışıyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 76. bölüm fragmanı ve özeti!

Ekrem EDHO’ya renk kattı ve eşkiyalar çatışıyor. 67. bölüm EDHO olayları ve yaşanacaklar. Bu akşam 17 Ekim EDHO neler olacak bilgisi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı ekranlardaki yerini aldı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bu akşam yayınlanacak olan 76. bölümüne dair tüyolar veren fragmanda Ekrem’in hamleleri dikkat çekiyor. Peki yeni bölümde neler olacak? Nezarette oldukları görülen İlyas ve Kimsesiz kurtulacak mı? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı ve ilk detaylar!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanacak 76. bölümden önce ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında Hızır ve masa üyelerinin başı yeni bir bela ile derde giriyor. Kardeşini öldürüp masaya dahil olan Ekrem kimsenin beklemediği şekilde tehditlerini savururken, Hızır planlarını yapmaya başladı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte meydana gelen olaylar
EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Çakırbeyli hanesine çöken matem havası bir türlü sona ermez. Mübeccel’in kaybı henüz toparlanamamış olan aileyi bir kere daha sarsar. Kadınlara, çocuklara değen düşmanlar artık uzakta aranmamaktadır. Fidanlıktaki davete katılmadığı için dikkatleri üzerine çeken Teoman köşeye sıkışır. Ekrem ise tüm olanların asıl sorumlusu olarak görülür fakat kardeşini ortaya atacak kadar planlarına sadıktır.

Bir süredir düşmanlarından sevdiklerini koruyamıyor olmanın acısını duyan Hızır, kalemini kıracağı ismi bulur. Sırada çok iyi tasarlanmış bir planı uygulamak vardır. Bunun için kendini öne atan kişi Hızır Ali olur. Hayatta kendinden başka sevdiği biri kalmayan Ünal da masasının başına gelebilecek olası tehlikelerin önlenmesi adına bu plana ayak uyduracaktır.

Ailesini bir arada tutmayı kendine görev bilen Meryem için ise artık her şey anlamsızlaşmaya başlamıştır. Bir ferdini daha kaybetmiş ailenin başında artık toparlayıcı biri yoktur. Bu boşlukta Mübeccel’in ölümünden sonra yaşamak dayanılmaz gelen Servet ya intikam almak için bir şeyler yapacak ya da kendinden cayacaktır.

Tehlike kol geziyor

Hızır, kızının ölümüne sebebiyet veren düşmanından tüm zor koşullara rağmen intikamını almış, kalbini biraz olsun soğutmuştur. Bunun gerçekleşmesine olanak sağlayan Nevzat, öldürülenin bir gizli tanık olması nedeniyle, devletin gölgesinin artık Çakırbeyliler üzerinde olmayacağını açıkça belirtir. Böylece masaya kabul görülecekleri konusunda söz verilen yeni isimler, olduğundan daha tehlikeli bir konuma gelir. Bir an önce yok edilmeleri mevzusunda uzlaşılsa da Kimsesiz Yaşar masada yapacağı hamlesiyle dokunulmaz olmayı başaracaktır. Tam bitti denilen yerden yeniden başlayan felaketler zinciri kimsenin rahat bir nefes almasına izin vermez. Zeyno’nun intikamının alınmasında büyük katkısı olan Servet, kısa zamanda düşmanlar tarafından fark edilir. Mübeccel’i de yanına alarak bir an önce ülkeyi terk etmekten başka çaresi kalmaz. Yapacakları yolculuğun varacağı yeri ise kimse tahmin edemeyecektir.

İlginizi Çekebilir

Wanda Nara yetişkin içerik üreticisi oldu

Wanda Nara en özel anlarını parayla teşhir etmeye başladı. Icardi’nin eşi Wanda Nara +18 içerik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting