Ana Sayfa / Kadınca / EDHO 2. sezon 1. bölüm (Hızır’ı vurdular)
EDHO

EDHO 2. sezon 1. bölüm (Hızır’ı vurdular)

EDHO 2. sezon birinci bölüm ve olayları. Hızır vuruluyor yeni sezon ilk bölümünde. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu akşam yayınlanacak mı, yeni sezonu ne zaman başlayacak soruları merak ediliyor. Dizinin takipçileri Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezonunu beklemeye başladılar. EDHO yeni sezonun eylül ayında başlanacağı söylentileri duyulmuştu ve 72. bölüm fragmanı da yayınlandı. Peki Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz bu akşam yayınlanacak mı, yeni sezon ne zaman? İşte yeni sezon ilk bölüm olan 72. bölüm fragmanı...

Yeni sezon EDHO (72. bölüm) 1. bölüm Hızır’ı vuran kim ve Hızır ölüyor mu? Oktay Kaynarca EDHO’dan ayrıldı mı yeni sezon 1. bölüm. İzleyiciler heyecan içinde Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ilk bölümünü bekliyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yayınlanacak mı? Yeni Sezon ne zaman? Karadeniz’de çekimleri başlayan EDHO, 72. bölüm fragmanı da yayınlanmıştı. Yeni sezon ilk bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonu için net bir tarih belli değil. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yayınlanmayacak.
SETTEN İLK PAYLAŞIM HEYECAN YARATTI
ATV’nin fenomen dizisi ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ müdavimlerine müjde! Reyting rekorları kıran dizinin yeni sezon çekimlerine önceki gün start verildi. Dizinin başrol oyuncuları Deniz Çakır’la Oktay Kaynarca’nın setten paylaşılan bu karesi ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ hayranlarını heyecanlandırdı.
EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde Hızır, kendisi ve ailesi için büyük tehdit olan iki kişiyi ortadan kaldırmak istemektedi. Yoksa istediği huzuru bulamayacaktır. Bunlardan ilki Rüstem’dir. Hızır, Rüstem’i masa toplantısında kafasına sıkarak öldürür. Geriye ise eski istihbaratçı Kaçak Serkan kalmıştır. Serkan’a ise bir tuzak kurar ve içine çeker. Hızır Çakırbeyli, kendisi için canını feda eden Vehbi’nin ölümünden sonra eve kapanır. Abisinin yadigarının kaybı Hızır’a çok ağır gelmiştir. Serkan’ın verilen görevi yerine getirememesi Rüstem’in planlarını sekteye uğratmıştır. Her ne kadar bir an önce kaçıp gitmek istese de işini tamamlamak zorunda bırakılır. Son hamlesi için Hızır’ın evden çıkmasını kollayan Serkan kurduğu tuzakla ava gittiğini zannederken av olacaktır.
Ünal Kaplan masasındaki kan davasının bitmesi adına Rüstem ile bir kez daha karşı karşıya gelir. Düşmanlıklarını ilan eden iki masa lideri birbirlerine rest çekerler. CIA tarafından gücünü kaybeden Rüstem geri adım atmayarak meydan okumaya devam edecektir. Meryem’in yeni görevi Hızır’ı ve gittikçe büyüyen ailesini ayakta tutmaktır. Aldığı son darbeden sonra kolay kolay kendine gelemeyecek olan Hızır’ın aklında tüm işleri ailenin diğer erkeklerine bırakıp gitmek vardır. Ceylan da kendisi için aynı şeyi arzular. Artık biraz huzur bulmak herkesin hakkıdır. Hızır, Serkan ve Rüstem’den kurtulunca masayı bıraktığını ve işlerini kardeşlerine ve oğluna devrettiğini söyler. Herkesi şok eden bu hareket sonrasında Hızır, hayatının geri kalanını ailesi ile birlikte beladan uzak geçirmek için yola çıkar.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonda Hızır, yeniden masaya dönecek mi? Eğer dönerse nasıl dönecek, dönmesine ne sebep olacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonda hangi oyuncular yer alacak? Bu soruların cevapları merakla bekleniyor.
“ELVEDA SUZİ”
Dizinin ekibine duygusal sözlerle veda eden Uzerli, “Sevgili Suzi, seni çok özleyeceğim. Güçlü, komik, zeki bir insandın. Senin için 15 bölüm yazılmış bir hikâye maalesef devam etmiyor. Vedalaşmak zor fakat hayat bizi hatıralar ile de mutlu edebilir. Sen de bana her oynadığım karakter gibi bir şey öğrettin, teşekkür ediyorum Suzan Suzi… Ben de senin gibi bu dünyada sadece bir misafirim kurallar bu – Çok sükür seninle tanıştım ve teşekkür ediyorum mükemmel #edhoekibe.#edho ekip derken sadece dizi ekip değil – sizi seyirci olarak da diyorum” dedi.

İlginizi Çekebilir

Ceyda Ersoy hostese saldırdı

Ciciş kardeşlerden Ceyda Ersoy bu kez hostese saldırı haberi ile gündem oldu. “Ciciş Kardeşler” olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting