Ana Sayfa / Kahince / Edho yayından mı kalktı?
EDHO DİZİSİ YAYINDAN MI KALDIRILDI?

Edho yayından mı kalktı?

EDHO yayından mı kalktı artık yayınlanmayacak mı sorusu. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin atv tarafından yayından mı kaldırıldığı merak ediliyor. EDHO’nun fişi mi çekildi, dizi final yapmayacak mı sorusu. ATV’nin ilgiyle izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezon ilk bölümü yayınlanmadı. Dizi severlerin şaşkınlıkla karşıladığı gelişmeye Demet Akalın da tepki gösterdi. Twitter’dan “EDHO başlamadı, niye?” diyen Akalın’a bir takipçisi, “Demet Hanım, Oktay Bey’i arayıp sorsanız size zahmet” sorusunu yöneltti. Akalın ise “Bilmiyorlar” diyerek başrol oyuncusu Oktay Kaynarca’nın durumdan haberi olmadığını söyledi.

EDHO yayından kaldırıldı mı, yeni bölümleri olmayacak mı dizinin hayranları merak ediyor. ATV Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bitti mi, kim ne diyor? Başrollerini Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Tarık Ünlüoğlu ve Can Gürzap’ın oynadığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezon ilk bölümünü bekleyen izleyiciler kötü bir sürpriz yaşadı.

BABA PARASI FİLMİ YAYINLANDI
ATV’nin günlerdir tanıtımını yaptığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini izlemek için ekranlarının karşısına geçenler, başrolünü Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın oynadığı Baba Parası filmiyle karşılaştı.

RESMİ BİR AÇIKLAMA GELMEDİ
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezon son bölümünün yayınlanmamasıyla ilgili ne kanaldan ne de dizinin yapım şirketinden resmi bir açıklama geldi.

DEMET AKALIN DA SABIRSIZLIKLA BEKLEDİ
Ünlü şarkıcı Demet Akalın ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma, “Edho başlamadı, niye?” notunu düştü.

EDHO'nun başlamadığını gören Demet Akalın nedenini Oktay Kaynarca'ya sordu

Kısa süre sonra Akalın’a bir takipçisi, “Demet Hanım, Oktay Bey’i arayıp sorsanız size zahmet” dedi. Akalın ise takipçisinin sorusuna, “Bilmiyorlar” yanıtını verdi.

EDHO'nun başlamadığını gören Demet Akalın nedenini Oktay Kaynarca'ya sordu

İlginizi Çekebilir

Mehmet Sevigen CHP’den atıldı

CHP’de Mehmet Sevigin ihraç edildi. CHP eski milletvekili ve parti üyesi olan Mehmet Sevigen, alınan …