Ana Sayfa / Kadınca / EDHO Zeynep öldü (Ece Hekim diziden ayrıldı)
EDHO

EDHO Zeynep öldü (Ece Hekim diziden ayrıldı)

EDHO Zeynep (Ece Hekim) diziden ayrıldı. EDHO 2. sezon ilk bölümünde Ece hekim diziden ayrıldı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Zeynep kimdir? Ece hekim nereli yaşı ve eğitimi bilgileri. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon başladı. EDHO 72. yeni bölüm fragmanında kim vuruldu merak konusu oldu?  Hızı vuruldu mu, ölecek mi, kurtulacak mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni sezon 72. yeni bölüm hakkında tüm merak edilenler yazımızda.

EDHO yeni sezon 1. bölüm Zeynep öldürüldü (Ece Hekim Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ayrıldı) Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz 19 eylül yeni sezon 1. bölümü nefesleri kesti ve diziden Ece Hekim (Zeynep) ayrıldı. hızır Reis ve Meryem büyük şok yaşıyor.

EDHO 72. BÖLÜM (19 EYLÜL EDHO NE OLDU)

Ece hekim yani EDHO Zeynep okul nedeniyle diziden ayrıldı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncusu Ece Hakim, Harvard Üniversitesi Psikoloji Bölümünü tam bursla kazandı. Bu haber dizi setinde büyük mutluluk yarattı.Dizinin oyuncusu Deniz Çakır, “Ece’miz Harvard’ı kazandı, hem de %120 bursla” diyerek setteki sevinci sosyal medyadan paylaştı.

Dizinin takipçileri aylardır Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazyayınlanacağı günü bekliyordu. Ve o gün geldi EDHO yeni sezona bomba gibi başlıyor. 72. yeni bölüm fragmanı yayınlandı, ortalık karıştı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde kim vurulacak? Hızır vuruldu mu, kurtulacak mı merak ediliyor. Geçen yılın en çok izlenen dizilerinden biri olmayı başaran dizi bu yıla da hızlı başlayacak gibi. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 72. yeni bölüm fragmanı ve yeni sezon hakkında detaylar…

Meryem Uzerli’nin ayrılık kararı sonrası şok olan izleyciler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonunun başlaması ile rahat bir nefes aldı. Yeni sezon yeni bölümde (72.) neler olacak merak konusu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragmanında yaşananlar heyecanı arttırdı. EDHO yeni bölümde Olayın ehemmiyetinin farkında olan herkes bir yandan Hızır’a kurulan pusuların ardını araştırırken diğer yandan dönüşünü sağlamaya çalışır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bu gece de reyting rekorları kırması bekleniyor. Yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi bu akşam saat 20.00’da baqşlıyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hızır Çakırbeyli tüm işlerini İlyas’a devredip memleketine yerleştikten sonra ailesiyle, alıştığı sorunlardan uzakta alışılmadık bir mutluluğa sahip olmuştur. Onca yaşanan sıkıntıdan sonra bir nebze huzur bulan ailenin tadının kaçacağı günler ise çok uzakta değildir. İntikamının peşine düşen düşmanlar Hızır’ın yakasını bırakmazlar.

Ünal Kaplan ile birlikte tüm masa üyelerinin ortak kararı Hızır’ın bir an önce gelip masaya oturması yönündedir. İstihbaratın içindeki kendine yakın güçleri maşa olarak kullanan CIA, büyük kıyım için hazırlanmaktadır. Olayın ehemmiyetinin farkında olan herkes bir yandan Hızır’a kurulan pusuların ardını araştırırken diğer yandan dönüşünü sağlamaya çalışır. Peşinde ölümle gezen Hızır’ın dönüp işlerin başına geçmekten başka çaresi yoktur. Tabi eğer bunun için hala zamanı varsa…

EDHO SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde Hızır, kendisi ve ailesi için büyük tehdit olan iki kişiyi ortadan kaldırmak istemektedi. Yoksa istediği huzuru bulamayacaktır. Bunlardan ilki Rüstem’dir. Hızır, Rüstem’i masa toplantısında kafasına sıkarak öldürür. Geriye ise eski istihbaratçı Kaçak Serkan kalmıştır. Serkan’a ise bir tuzak kurar ve içine çeker.

Hızır Çakırbeyli, kendisi için canını feda eden Vehbi’nin ölümünden sonra eve kapanır. Abisinin yadigarının kaybı Hızır’a çok ağır gelmiştir. Serkan’ın verilen görevi yerine getirememesi Rüstem’in planlarını sekteye uğratmıştır. Her ne kadar bir an önce kaçıp gitmek istese de işini tamamlamak zorunda bırakılır. Son hamlesi için Hızır’ın evden çıkmasını kollayan Serkan kurduğu tuzakla ava gittiğini zannederken av olacaktır.

İlginizi Çekebilir

Ceyda Ersoy hostese saldırdı

Ciciş kardeşlerden Ceyda Ersoy bu kez hostese saldırı haberi ile gündem oldu. “Ciciş Kardeşler” olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting