Ana Sayfa / Genel / EDHO’nun Reşit’i İyi Parti’den aday

EDHO’nun Reşit’i İyi Parti’den aday

Seda Yıldız aslen nereli, yaşı, memleketi ve oynadığı dizi ve filmler önem kazandı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Reşit karakterini oynayan Seda Yıldız İYİ Parti’den milletvekili aday adayı oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle izleyicinin beğenisini toplayan oyuncu Seda Yıldız, İyi Parti’den milletvekili aday adayı oldu.

Oyuncu Seda Yıldız (EDHO’nun Reşit’i) milletvekili olmak için İYİ Parti’den aday adayı oldu. 24 Haziran seçimleri için milletvekili aday adayı olan ünlü oyuncular ve sporcular artıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ünlü oyuncusu Seda Yıldız, İYİ Parti’den milletvekili aday adayı oldu.

Yıldız adaylık başvurusunu yaparken parti rozetini de yakasına taktı.

SEDA YILDIZ KİMDİR?

20 mayıs 1962 yılında Zonguldak’ta dünyaya gelen oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezundur.
Sayısız dizi, tiyatro ve sinema filminde rol almıştır fakat Kurtlar Vadisi Pusu dizisiyle adını geniş kitlelere duyurmuştur.Kariyer hayatı boyunca rol aldığı başlıca projeler; Gönül Dostları, Hacer Ana Ve Oğulları, Bizim Aile, Cesur Yürek, Çiçek Taksi, Böyle Mi Olacaktı, Tatlı Hayat, Mühürlü Güller, Asla Unutma, Kaybolan Yıllar, Yağmurdan Sonra, Kurtlar Vadisi Pusu, Kollama ve son olarak 2013 yılında Ben Onu Çok Sevdim dizisiyle izleyici karşısına çıkmıştır.

EDHO’YA VEDA ETTİ

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 101. bölümde bir ayrılık daha yaşandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın son bölümünde, köşeye sıkışan Reşit, Derya’yı rehin aldı. Hızır Çakırbeyli, Derya’ya bir şey olmaması için eli kolu bağlı beklerken, Yaşar’dan sürpriz bir hamle geldi. Arkadan sessizce yaklaşan Yaşar, ‘Derya’yı hak etmediğim doğrudur’ diyerek Reşit’i kafasından vurarak öldürdü.

Böylece EDHO’ya 98. bölümde katılan usta oyuncu Seda Yıldız diziye veda etmiş oldu.

İlginizi Çekebilir

Tavuk tecavüzcüsü tutukandı

Mersin’de tavuğa tecavüz eden adam tutuklandı tavuk tecavüzcüsü tutuklandı şimdi hapiste. Mersin’de kaydedildiği öne sürülen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting