Ana Sayfa / Yaşam / Erdi Fatih kavgası diskalifiye mi?
SURVİVOR 2017 İLK ELENECEK İSİM

Erdi Fatih kavgası diskalifiye mi?

Erdi Fatih kavgasından diskalifiye mi çıkıyor. Survivor 2017 pazar 12 şubat dokunulmazlık oyunu büyük kavga. Acun Ilıcalı, Erdi’yi mi yoksa Fatih Hürkan’ı mı diskalifiye edecek. Survivor 2017 cumartesi günkü dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllülerde, Erdi, Yiğit İzik ve Sadin eleme potasına girdi. Pazar günkü dokunulmazlık oyunun sırasında Fatih Hürkan ile Erdi arasında büyük kavga çıktı Acun bile ayıramadı. Ada konseyinde Acun Ilıcalı bakalım Fatih ya da Erdi’den birini diskalifiye edecek mi.

Survivor 2017 Fatih Hürkan Erdi kavgası pazar TV 8 yayını ve diskalifiye çıkacak mı sorusu. Cumartesi günkü (11 şubat) dokunulmazlık oyununu gönüllüler kaybetti ve Erdi, Yiğit İzik ve Sadin eleme potasına girdi. Aynı yarışmada Serhat Akın7ın da adalesi koptu ve yarışmadan ayrılması söz konusu. Bugünkü dokunulmazlık oyunu sırasında ise (12 şubat Pazar) Fatih Hürkan ile Erdi birbirine girdi. Geçen hafta İlhan Mansız’la kavga eden Fatih Hürkan bu kez de gönüllüler takımından Erdi ile kavgaya tutuştu, Acun Ilıcalı bile kavgayı ayırıaadı. şimdi Gözler ada konsayinde Acun Ilıcalı’nın yapacağı açıklamada. Acun Ilıcalı’nın Survivıor 2017’de ilk diskalifiye kararını açıklaya bileceği ve Fatih Hürkan’ın adadan gönderilebileceği konuşuluyor.

SURVİVOR FATİH HÜRKAN NERELİ YAŞI

Survivor Fatih Hürkan kaç doğumlu nereli ve neci bilgileri. Survivor’a sonradan katılan ve ünlüler takımına giren Fatih Hürkan kimdir, necidir ve genel bilgileri. 2017 Survivor yarışmacıları Ünlüler Gönüllüler ekibinde kıyasıya yarış devam ediyor. Yarışmalardaki başarısı ve mücadelesi ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Fatih Hürkan hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Şimdilik kendi takımlar için savaş veren Fatih Hürkan, bireysel mücadele söz konusu olduğunda sahip oldukları özelliklerin etkisini daha fazla hissedecek. Peki Survivor 2017’de yarışmalardaki başarısı ile dikkat çeken Fatih Hürkan kimdir?

SURVİVOR FATİH HÜRKAN KİMDİR?

Herkes Survivor ünlülerdeki Fatih’in kim olduğunu soruyor. Survivor 2017’ye sonradan dahil olan Fatih Hürkan neci ve kim sizin için derledik. Fatih Hürkan, 14 Eylül 1971 yılında İstanbul’da doğmuştur. İTÜ Makina Mühendisliği bölümü mezunu olan Fatih Hürkan, 1998’de Best Model of Turkey’de 2. seçildi ve mankenliğe başladı. 1998’de başrolünü Emrah’ın oynadığı Unutabilsem (Kaya Ererez/TV) dizisinde küçük bir rolle ilk kez kamera karşısına geçti. Bulut Bey ile başrole geçti, daha sonra kötü adam rollerinin aranan ismi oldu.

Bir süre Şahika Tekand Studio’sunda oyunculuk eğitimi aldı. Tevfik Gelenbe Tiyatrosu’nda Aman Hayret, Biraz Gayret oyunuyla da sahnede profesyonel oldu. Kral TV’de sunuculuk yaptı ve 100’ün üzerinde Reklam filminde rol aldı. 2 sinema filminde yer aldı.

FATİH HÜRKAN ÖNEMLİ FİLMLERİ

1999 – Kahpe Bizans (Gani Müjde)
2006 – Kıyamet (Savaş Erişçi)

Fatih Hürkan, ada konseyinde kendisini şu sözlerle tanıttı; “İstanbul’da yaşıyorum aslen Samsunluyum. Çok uzun zamandır Survivor’a gelmeyi istiyordum. Hayatımda mücadele ve savaş hep vardı. Tam benim için olduğunu düşünüyordum. Çok teşekkür ederim en azından burada oturuyorum. Spora çocukluğumda Judo ile başladım. İstanbul şampiyonluğum var. Ortaokulda kaleciliğe geçtim. Uzun dönem kalecilik yaptım, profesyonelde 4 yıl sürdü. Sonra oyunculuğa geçtim ama sporu hiç bırakmadım. Bir dönem ninjutsu yaptım. Haftanın üç günü halı saha, bir günü voleybol dört günde crossfit yapıyorum. Oyunculuğu epey zamandır yapıyorum. Bir dönem annemin rahatsızlığı nedeniyle ara verdim. Annemi kaybettiğim dönemde şov dünyasından geri düştüm. Kokusunu her zaman özlediğim bir oğlum ve eşim var.”

SURVİVOR ERDİ NERELİ YAŞI

2017 Survivor yarışmacısı Erdi Ünver kaç doğumlu, nereli ve işi ne diye merak ediliyor. TV 8 Survivor 2017 başlama tarihi 21 Ocak ve herkes şimdiden yarışmayı ve yarışmacıları merak eder oldu. Göz6 yarışmasında asabi tavrı ve tartışmaları ile bir anda tüm dikkatleri üzerine çeken Erdi Ünver, 1988 doğumludur. Bayrampaşa’da yaşayan Erdi Ünver aslen Kırklarelilidir. Gümrük komisyoncusu olarak çalışmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Ateş Ünal Erzen öldü

Ateş Ünal Erzen aslen nereli, yaşı, eğitimi ve kimdir. Ateş Ünal Erzen neden öldü kaç …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting