Ana Sayfa / Genel / Erdoğan, Hüseyin Cahit Sargın’ın evinde

Erdoğan, Hüseyin Cahit Sargın’ın evinde

Erdoğan iftarını Hüseyin Cahit Sargın’ın evinde açtı ve yer sofrasına oturdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’an yer sofrasında iftar ve misafirlik geleneği. 

Yer sofrasında iftar açan Erdoğan o aileyi ziyaret ederek şaşırttı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın evine gittiği Hüseyin Cahit Sargın kimdir necidir diye merak ediliyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, iftarda bir vatandaşın evine konuk oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi’ndeki çalışmaları sonrasında eşi Emine Erdoğan ile iftarını açmak için Hüseyin Cahit Sargın’ın evine gitti.
Sargın ailesi tarafından kapıda karşılanan Erdoğan çifti, kendileri için kurulan yer sofrasında oruçlarını açtı. Aile fertleriyle sohbet eden Erdoğan, hatıra fotoğrafı da çektirdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ziyarete ilişkin fotoğrafları Twitter ve Instagram’daki hesabından paylaştı.
Erdoğan, Twitter’daki hesabına “Bugün iftarda Hüseyin Cahit Sargın amcamızın ve ailesinin evine misafir olduk. Alicenap milletimizin sofralarından ramazan bereketi hiç eksik olmasın.” notunu düştü.

İlginizi Çekebilir

Kredi kartları patladı, kriz derin

Kredi kartları yeni taksit düzenlemesi geliyor. Kredi kartı borçları patladı, kredi kartı borçluları ödeyemez durumda. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting