Ana Sayfa / Gündem / Erguvanlar Suç Örgütü ne, lideri kim?

Erguvanlar Suç Örgütü ne, lideri kim?

Erguvanlar suç Örgütü nerede yapılanması. lideri kim ve çete üyeleri kaç kişi bilgileri. Mersin erguvanlar suç Örgütü ne, kimlerden oluşuyor ve örgütün başında kim bulunuyor bilgisi. Mersin’de Erguvanlar Suç Örgütü’ne yönelik düzenlenen operasyonda 11 kişi gözaltına alındı.

Erguvanlar Suç Örgütü ne, kimlerden oluşuyor ve Erguvarlar Suç Örgütü lideri kim, başında kim var ve hangi alanlarda suç işliyorlar soruluyor. İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin 6 aylık fiziki ve teknik takibinin ardından şafak vakti ‘Erguvanlar Suç Örgütü’ne yönelik ”Sahil Rüzgarı’ adı verilen operasyon düzenlendi. 14 farklı adrese çok sayıdaki ekiple baskın yapıldı. Baskında suç amaçlı örgüt kurma, nitelikli yağma ve tehdit suçlarından haklarında yakalama kararı verilen A.E., Ç.P., İ.Y., İ.H.E., M.Y., M.E.E., M.H.E., S.Y., Z.A., Y.Y. ve Y.E. gözaltına alındı.

Adreslerde yapılan aramada, suçtan elde edildiği değerlendirilen 37 bin 200 lira, araç satış sözleşmeleri, alacak ve verecek kayıtlarının tutulduğu ajandalar ele geçirildi.


Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen şüphelilerin sorgusu sürüyor.

İlginizi Çekebilir

Hamas Lideri’nin 3 oğlu öldürüldü

İsrail Hamas Liderinin evini vurdu. İsrail’in Gazze’ye saldırılarında Hamas lideri İsmail Heniyye’nin 3 oğlu ve …

Sınırsız Hosting