Ana Sayfa / Gündem / Erhan Çelik kaç doğumlu

Erhan Çelik kaç doğumlu

TRT 1’de ana haberi sunan Erhan Çelik’in adı bu kez Gülben Ergen’e açtığı boşanma davasıyla gelince yine herkes Erhan Çelik’i merak eder oldu. Erhan Çelik’in ilk eşi kimdi, Erhan çelik Gülben’den neden boşanıyor, Erhan Çelik’in yaşı kaç ve Erhan Çelik hangi televizyonlarda çalıştı araması sık sık yapılıyor. 

Erhan Çelik hem şöhret basamaklarını hem de cemiyet hayatına çok hızlı bir şekilde girdi, tırmandı. muhafazakar bir kanalda popüler bir kanala geçti, şansı döndü ve Türkiye’nin en ünlü kadınlarından biri olan Gülben Ergen’in kocası oldu, ancak bu uzun sürmedi. Peki Erhan Çelik kimdi ki bu kadar hızlı yol aldı ve şöhrete kavuştu. Erhan Çelik’in sırrı ne diye çok soruluyor. Mehmet Akif Beki’nin Zara’dan boşanması gibi aynı kanattan gelen Erhan Çelik’in de Gülben Ergen’den boşanma kararı alması dikkat çekti, ilginç bulundu. Gelin bilgikahini olarak sizler için hazırladığımız Erhan Çelik yaşamına bir bakalım, değerlendirelim.

ERHAN ÇELİK KAÇ DOĞUMLU NERELİ?

Erhan Çelik‘in adını biz daha çok Ahmet Hakan’ın Kanal 7’deki İskele Sancak programından ayrılmasının ardından bu koltuğa oturmasıyla duyduk. Sonra da hem magazin hemde haber sayfalarında çarşaf çarşaf gelişmelerini gördük. İşte internette Erhan Çelik’in yaşamı ile ilgili yapılmış haberler ve biyografisinin ana temaları:

REHA MUHTAR KOVDU, ŞANSI DÖNDÜ

1972 yılında Eskişehir’de doğmuştur. İlkokulu Polatlı’da okudu. Ortaokulu ve liseyi de Polatlı’da bitirdikten sonra üniversitede işletme tahsili gördü. 1990’lı yılların başında kurulan Polatlı televizyonunda haber sunmaya başladı. 1996 yılında TGRT Ankara Haber Bürosu’nda polis-adliye, gece muhabiri olarak işe başladı. Daha sonra Reha Muhtar ekibinde Show TV Ankara Haber Bürosu’nda çalıştı. Bu sırada Ankara Kocatepe’de Aczmendilerin yaptığı eylemi çekti. Sonra haberin yazılı kısmını yapan müdürlerinin yüzünden canlı yayında Reha Muhtar tarafından Show TV’den kovuldu. 2002 yılında Kanal 7’ye geçerek “Bu Kadar Olur” diye bir “reality show”, “İskele Sancak” programını ve Ahmet Hakan’ın yerine ana haberi sunmaya başladı. 7 yıl bu görevine devam etti. Daha sonra 12 Nisan 2013 tarihinde Habertürk’de çalışmaya başladı. Eski spikerlerden Jülide Gülizar’dan diksiyon ve spikerlik üzerine dersler aldı. Show TV’de Basın Kulübü programını ve Ana Haber Bülteni’ni sundu. 1 Ocak 2014 tarihiden itibaren de itibaren Habertürk Tv Genel Yayın Yönetmenliği görevine atandı. Bu görevinin yanı sıra Show Haber’in Genel sorumluluğunu bir süre devam ettirdikten sonra , 8 Temmuz 2014 tarihinde Show Haber’in Genel sorumluluğunu sona erdirmiştir. Ardından yine Temmuz ayında Habertürk Tv Genel Yayın Yönetmenliği görevine başladı. 05 Ocak 2015 tarihinde bu görevden istifa ettiğini açıkladı.

İlginizi Çekebilir

Prenses sosyal medyadan kocasını boşadı

Sosyal medya paylaşımı ile kocasını boşayan prenses Dubai Prensesi. Dubai Prensesi Instagram paylaşımı ile kocasını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting