Ana Sayfa / Yaşam / Eser Survivor’dan diskalifiye (Survivor 2017)

Eser Survivor’dan diskalifiye (Survivor 2017)

Eser West Survivor’dan elendi diskalifiye oldu. dün gece Survivor’dan diskalifiye olan yarışmacı Eser west 18 şubat. ‘Survivor 2017’de gönüllüler takımında mücadele eden Gökhan Gözükan, yakın arkadaşı Yiğit İzik’in vedasının ardından özellikle Erdi Ünver’i hedef aldı. Survivor 2017 dün gece Eser West diskalifiye oldu. Acun Ilıcalı, açlığa dayanamayan Eser West’i Survivor’dan diskalifiye etti. Survivor 2017 gönüllülerden Eser West diskalifiye edildi. Eser West açlığa dayanamadığı için Survivor 2017’den gönderildi. 

ESER WEST NERELİ, NECİ VE YAŞI

ESER WEST ASLEN NERELİ, KAÇ DOĞUMLU VE MESLEĞİ

Dün Survivor’dan Eser West gönderildi diskalifiye oldu. Survivor’da Eser West rüzgar gibi esiyor. Eser West Kimdir; yakışıklı yarışmacı Eser West New York’ ta Dünyaya gelmiştir. Asıl mesleği İngilizce öğretmenliği olan Eser 2015 yılında Kısmetse Olur yarışmasına katılımıyla kendisini tanıtmıştır. Şimdi ise Acun Ilıcalı’ nın yapımı olan ve sunduğu, TV8 de yayınlanacak olan Survivor yarışmasında performansını gösterecek.

“KOLUM GEREKİYORSA KOLUM, BACAĞIM GEREKİYORSA BACAĞIM…”

Başarılı yarışmacı, “Yiğit’in gitmesi hepsine gözdağıdır” diyen Erdi’ye, “Şimdi Gökhan Gözükan’ı görecekler. Buradan gitmesi gerekiyorsa gitmesi gerekenler onlar, burada yatarak zaman geçirenler. Bu yapılaşmaya sonuna kadar karşı çıkacağım. Kolum gerekiyorsa kolum, bacağım gerekiyorsa bacağım kalacak parkurda” ifadelerini kullandı.

Son iki dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllülerde Erdi ve Gökhan’ın yanı sıra Elif, Yiğit ve Sadin de elenme adayı olmuş, SMS’te en az oyu Yiğit almıştı.
ÜNLÜLER TAKIMINDAN KİMLER ELENEBİLİR?

Bir süre önce parkurdan hızlı bir çıkış yapmak isterken ayağını geniş bir şekilde açan Serhat Akın ardından acı içinde kalmış ve bağlarının koptuğunu söylemişti. Hastaneye götürülerek tedavisine başlanan Akın adaya dönmesine rağmen topallamaya devam edince akıllara gelen ilk isim kendisi oldu.

Aynı şekilde İlhan Mansız da sakatlığının ardından iyileşme sürecinde olduğu ve yarışmasında problem görülebileceği için bazı yarışlara katılamamıştı.

Normal yaşamında sinirlerine hakim olduğunu söyleyen Fatih Hürkan önce İlhan Mansız’a kafa müdahalesinde bulunmuş ardından da Eser West ile kavga ettiği esnada Erdi Ünver’i ittirmişti. Yeni bir kavgaya karışmış olması halinde Hürkan’ın da yarışmaya veda edebileceği ifade ediliyor.

GÖNÜLLÜLER TAKIMINDAN KİMLER ELENEBİLİR?

Bir süre önce Gökhan Gözükan ile kavganın eşiğine gelen Volkan Çetinkaya geçirdiği sakatlık nedeniyle bacağında morluk oluşmuş ve bazı yarışlarda bulunamamıştı. Gönüllüler adasındaki liderlik yarışı nedeniyle Gökhan ile kavga edebileceği düşünülen ve sakatlığı bulunan Volkan da elenme adayları arasında gösteriliyor.

Öte yandan parkurlarda yaptığı abartılı hareketler nedeniyle ünlüler takımı yarışmacılarından tepki toplayan Eser West geçtiğimiz hafta yüzüğünün kırılması nedeniyle parkuru tekmelemeye başlamıştı. Aynı süreç içerisinde Fatih Hürkan ve Serhat Akın ile de kavga eden West’in de bu hafta elenebileceği düşünülüyor

İlginizi Çekebilir

Diyarbakır ve Mardin yangında ölenlerin sayısı

Diyarbakır ve Mardin yangında ölen 11 kişinin isimleri. Diyarbakır ve Mardin’de anız yangını sonrası en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting