Ana Sayfa / Kime Ait / Eski sevgili pazarı ilgi gördü

Eski sevgili pazarı ilgi gördü

Sevgilisinden ayrılanlar odan alanları satarak yeni sevgilileri ile paraları ezecekler. İstanbul eski sevgili eşya pazarı büyük ilgi gördü. Sevgililerine pahalı ve marka eşya aldıran sevgililer ayrıldıktan sonra bunları satarak yeni sevgililerine yeni hediyeler alabiliyor. 14 Şubat Sevgililer Günü’ne günler kala İstanbul Nişantaşı’nda eski sevgili pazarı kuruldu. Eski sevgililerinden kalan eşyaları satmak isteyenler ürünlerin üzerine ilginç notlar yerleştirerek satışa sundu.

Sevgiliden ayrıl ondan kalanları sat yeni sevgilinle paraları ez. 14 Şubat Sevgililer Günü’ne günler kala Nişantaşı’nda Taşkışla Caddesi’nde eski sevgili pazarı kuruldu.

“Eski sevgilinden kalanları sat, yeni sevgiline hediye al” konseptiyle kurulan tezgahlarda birçok kişi kıyafet, kitap, çanta, cüzdan, saat, tarak, kahve fincanı gibi farklı ürünleri sergileyerek satışa sundu.

“ZAMANSIZ GİTTİ, PİLİMİZ BİTTİ”

Satılan ürünlerin üzerine ise mizah amaçlı küçük notlar iliştirildi.

O notlar arasında kırmızı bir kazağın üzerine yazılan “Sana kırmızı hiç yakışmıyor”, bir kol saatinin üzerine yazılan “Zamansız gitti, pilimiz bitti”, bir pantolon üzerine yazılan “Derdinden, kederinden yırttığım pantolon” gibi notlar da dikkat çekti.

Pazarın, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne kadar ziyarete açık olacağı öğrenildi.

“ŞU ANKİ KIZ ARKADAŞIMLA BİRLİKTE SATIYORUZ”

Tezgahta eski sevgililerinden kalma eşyaları sattığını belirten Yiğit Sahur “Şu anki kız arkadaşımla birlikte sosyal medyada gördük. Elimizdeki diğer eski ilişkilerimizden kalma eşyaları da toplayarak buraya geldik ve satışa başladık. Ürünlerin üzerindeki notların da bir kısmını kız arkadaşımla birlikte yazdık, bazı ürünler de arkadaşlarımızın eski ilişkilerinden kalma. Onlar da notlarıyla birlikte bize iletti biz de burada tezgahta satışa koyduk” dedi.

“BÖYLE ŞEYLERİ ATIYORUM, GETİRİP SATABİLİRİM”

Ürünleri inceleyen Sefa Gürdamar, “Böyle şeyleri atıyorum, getirip satabilirim” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir

Araba satışları durdu

Haziran’da otomotiv satışları geriledi özellikle ikinci el piyasada yaprak kımıldamıyor. İkinci el arbalarda yüksek fiyat …

Sınırsız Hosting