Ana Sayfa / Kadınca / Esma Esad öldü (Esma Esad kim)

Esma Esad öldü (Esma Esad kim)

Esad’ın karısı Esma Esad öldü mü? Esma Esad ne kanseriydi, Esma Esad kaç yaşında öldü bilgisi. Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad’ın eşi Esma Esad 48 yaşında öldü. Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad’ın lösemi teşhisi konulan eşi Esma Esad’ın hayatını kaybettiği iddia edildi. Ancak sosyal medyada yayılan ölüm haberleri şimdiye kadar teyit edilemedi.

Esma Esad kaç yaşında, aslen nereli, neci ve kim soruları. esma Esad öldü haberi. Suriye’de First Lady Esma Esad öldü. Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad’ın eşi Esma Esad’ın hayatını kaybettiği öne sürülürken konuyla ilgili sosyal medyada çok sayıda paylaşım yapıldı. Ancak bilgiler resmiyet kazanmadı.

Tasnif News’in aktardığına göre 48 yaşındaki Esma Esad’ın ölüm haberi ilk olarak Suriyeli muhalif  haber sitesi Sham Plus tarafından duyuruldu. Şam’daki Tasnim muhabiri ise ölüm iddiasının herhangi bir resmi kaynak tarafından doğrulanmadığını bildirdi.

Esma Esad'ın Ölüm İddiaları Sosyal Medyada Yayılıyor Ancak Doğruluk Kazanmadı

LÖSEMİ TEŞHİSİ KONULMUŞTU

Esma Esad’la ilgili en son Suriye Cumhurbaşkanlığından yapılan açıklamada, çeşitli semptom ve klinik belirtilerin görülmesinin ardından tıbbi muayene ve testlerden geçirildiği ve akut miyeloid lösemi teşhisi konulduğu belirtilmişti.

2019’DA MEME KANSERİNİ YENMİŞTİ

Aynı açıklamada Esma Esad’ın izolasyon şartlarını içeren özel bir tedavi protokolüne tabi tutulacağı, bu nedenle kamusal faaliyetlerden uzak kalacağı aktarılmıştı. Esma Esad, 2018’de erken teşhis edilen meme kanserini Ağustos 2019’da yendiğini açıklamıştı.

İlginizi Çekebilir

Boş dondurma külahı da paralı oldu

Dondurma külahı da parayla satılmaya başlandı dondurmacılardı. Boş dondurma külahı parayla satılıyor millet yaz gününde …

Sınırsız Hosting