Ana Sayfa / Kadınca / Ezgi Mola’nın Masumlar Apartmanı rolü bitiyor

Ezgi Mola’nın Masumlar Apartmanı rolü bitiyor

Masumlar Apartmanı dizisinin kadrosundaki Ezgi Mola için kötü haber. TRT Yöneticisi pelikancı Hilal Kaplan ile gerilim yaşayan Ezgi Mola’nın TRT 1’de rol aldığı dizideki görevi bitiriliyor iddiası. siyaset sanata uzandı. Ezgi Mola için TRT 1 dizisi bitiyor. Help Turkey paylaşımlarıyla gündem olan ve TRT yönetimi ile ters düşen Ezgi Mola, Masumlar Apartmanı’nın yeni sezonunda yer almayacak.

Masumlar Apartmanı dizisinde rol alan Ezgi Mola için kötü haber. Ezgi Mola, siyasete kurban ediliyor. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde rol alan ünlü oyuncu Ezgi Mola’nın, 10 gündür devam eden yangınlarla ilgili yaptığı paylaşımların TRT’de rahatsızlığa neden olduğu iddia edildi. Oyuncu, yeni sezonda Masumlar Apartmanı kadrosunda yer almayacak.

Medyatava’nın haberine göre; TRT’nin OGM Pictures imzalı Masumlar Apartmanı dizisinde ‘Safiye’ karakterini canlandıran Ezgi Mola’nın akıbeti merak konusu oldu.

EZGİ MOLA’NIN ROLÜ TEHLİKEDE

10 gündür devam eden yangınlarla ilgili olarak kişisel sosyal medya hesabından iktidara eleştiriler yönelten ve ‘Help Turkey’ kampanyasına da katılan Ezgi Mola’nın, TRT yönetiminde rahatsızlık yarattığı konuşuluyordu.

Ezgi Mola, büyük olasılıkla önümüzdeki sezon Masumlar Apartmanı kadrosunda yer almayacak. Konuyla ilgili olarak yapım şirketi OGM Pictures’a da henüz ulaşmış bir talep bulunmuyor.

Sosyal medyada başlatılan, birçok ünlü ismin destek verdiği ‘Help Turkey’ kampanyasıyla ilgili olarak, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı suç unsuru içerdiği tespit edilen paylaşımlarla ilgili resen soruşturma başlatmıştı.

İlginizi Çekebilir

Beşiktaş’ta Santos kovuldu

Beşiktaş teknik direktöre Santos’un görevine son verildi. Teknik Direktör Fernando Santos’la yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Santos’a …

Sınırsız Hosting