Ana Sayfa / Kadınca / Facebook’ta Instagram hikaye paylaşımı
INSTAGRAMA VİDEO YÜKLEME

Facebook’ta Instagram hikaye paylaşımı

Face’de Instagram hikayeleri paylaşma pratik yolu ve yolları. Instagram hikayelerini Facebook’a atma kolay yolu. Facebook kullanıcılarının Instagram’da çektikleri hikayelerini Facebook’ta da paylaşmalarına izin veren özelliği önümüzdeki dönemde kullanıma sunmaya hazırlanıyor.

Facebook Instagrak hikayelerini kendi üzerinden paylaşılmasına izin veren uygulaması ve kolay kullanma yolu.

Snapchat’teki hikayeler özelliğini bünyesinde bulunan Instagram’a entegre eden Facebook, kullanıcılarını yakından ilgilendiren bir adım atmaya hazırlanıyor.

‘Hikayeler’ özelliğinin kullanımını artırmak için bir süredir çalışmalar yürüten sosyal medya devi, çareyi ilginç bir otomasyonda buldu.

ABD besınında yer alan iddialara bakılırsa Facebook, kullanıcıların Instagram’a yükledikleri hikayeleri Facebook’ta da paylaşmalarını sağlayacak.

Hala test aşamasında olan özelliğin, önümüzdeki haftalarda kullanıma girmesi bekleniyor.

Instagram ve WhatsApp’ı bol sıfırlı tekliflerle bünyesine katan Facebook, tüm girişimlerine rağmen Snapchat’i bir türlü satın alamayınca, çareyi Snapchat’i andıran yeni bir uygulama geliştirmekte bulmuştu.

Sosyal medya devi geçtiğimiz aylarda Snapchat’teki hikayeler özelliğinin neredeyse aynısını Instagram’da kullanıma sunmuştu.

İlginizi Çekebilir

Ceyda Ersoy hostese saldırdı

Ciciş kardeşlerden Ceyda Ersoy bu kez hostese saldırı haberi ile gündem oldu. “Ciciş Kardeşler” olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting