Ana Sayfa / Gündem / Fatih Altaylı, Habertürk’ten ayrılıyor mu?

Fatih Altaylı, Habertürk’ten ayrılıyor mu?

Fatih Ataylı’nın Ciner Grubu’ndan ayrılmak üzere olduğu öne sürüldü. Turgay Ciner’in hem sırdaşı hem de çalışanı olan Fatih Altaylı’nın Veyis Ateş olayından sonra tüm görevlerinden ayrılmak istediği öne sürülüyor. Gazeteci Fatih Altaylı, Habertürk TV’deki canlı olarak yayınlanan Teke Tek programını “Bu bir veda programı” sözleriyle noktaladı.

Habertürk TV’de Fatih Altaylı dönemi sona eriyor, Ciner Grubu’nun en etkili adamı olarak bilinen ve patron Turgay Ciner’in de yakın dostu olan Fatih Altaylı’nnı son gelişmeler karşısında büyük hayal kırıklığı yaşadığı öne sürülüyor.

İki bölümden oluşan programının ilk bölümünde Anadolu Efes Koçu Ergin Ataman’ı ağırlayan Altaylı, programın ikinci bölümünde ise Marmara Denizi’ni etkisi altına alan müsilaj konusunu mercek altına yatırdı.Altaylı programın sonunda ise: “Bu arada bu bir veda programı şöyle veda programı bir süre olmayacağım, canım bir süre tatil yapmak istedi epeydir yapmıyordum bir ay kadar buralarda olmam heralde arada canım sıkılırsa yine gelir belki program yaparım ama muhtemelen bir ay yokum hoşçakalın” ifadelerini kullandı ve ekran karşısındaki seyircileri de şaşırttı.

VEYİS ATEŞ TEPKİSİ Mİ?

Fatih Altaylı’nın tatile çıkmak için seçtiği tarihin Habertürk akşam haberleri sunucusu Veyis Ateş hakkında Sedat Peker’in ortaya attığı iddiaların hemen sonrasına gelmesi kafaları karıştırdı. Altaylı, Peker’in iddialarının ardından Veyis Ateş’le ilgili yazılar yazmış ve onu konuyla ilgili açıklamada bulunmaya çağırmıştı. Ateş’in bir açıklama yapmaması ve izin kullanacağını açıklamasının hemen sonrasında Altaylı’nın da izne çıkması, ‘Altaylı ve Habertürk arasında bir kriz mi yaşandı?’ sorularının sorulmasına yol açtı.

İlginizi Çekebilir

Hamas Lideri’nin 3 oğlu öldürüldü

İsrail Hamas Liderinin evini vurdu. İsrail’in Gazze’ye saldırılarında Hamas lideri İsmail Heniyye’nin 3 oğlu ve …

Sınırsız Hosting