Ana Sayfa / Sağlık / Fatma Girik’in ölüm haberleri
FATMA GİRİK YAŞIYOR

Fatma Girik’in ölüm haberleri

Türk sinemasının ünlü ismi Fatma Girik’in son durumu ve sağlık durumu iyi. Sosyal medya Fatma Girik’i öldürdü. Fatma Girik ben ölmedim dedi. Fatma Girik öldü mü diye herkes arama motorlarına hücum etti o haberleri okumaya çalışıyor ancak bu gerçeği yansıtmıyor. Yeşilçam’ın efsane oyuncularından Fatma Girik, hakkında çıkan hayatını kaybettiğine dair haberlere gülüp geçtiğini söyledi

Fatma Girik kaç yaşında diye sorun okuyucularımıza hemen hatırlatalım. Fatma Girik tam 73 yaşında. 73 yaşındaki usta oyuncu Fatma Girik geçtiğimiz Kasım ayında kalça rahatsızlığı nedeniyle kaldırıldığı hastanede operasyon geçirmiş ve operasyonun ardından evinin merdivenlerinden düşerek yeniden hastaneye kaldırılmıştı. Tedavi sürecinin ardından sosyal medyada sık sık çıkan ‘Fatma Girik öldü’ iddialarına dair usta oyuncu yanıt verdi. Fatma Girik bu tarz haberlere gülüp geçtiğini söyledi.

FATMA GİRİK SON SAĞLIK DURUMU

O bir efsane. Geçtiğimiz yıl hayat arkadaşını kaybeden Fatma Girik sağlık sorunlarıyla uğraşıyor. Ancak zaman zaman sosyal medyada Fatma Girik öldü,. Fatma Girik’i kaybettik türünden aslı astarı olmayan haberler yüzünden Fatma Girik’i daha da üzüyorlar. Geçtiğimiz aylarda kalça protezi ameliyatı olan ve tedavisine evinde devam edilen eden Girik, ”Eskiden Zeki Müren’e yapılırdı.Her gün ‘öldü’ diye haberler çıkardı. Beni de Zeki Müren’e benzettiler” diyerek sevenlerinin sosyal medyada çıkan bu haberlere inanmamasını istedi. Girik, şu an bol bol dinlendiğini vurgulayarak, ameliyattan kaynaklı rahatsızlığının dışında herhangi bir hastalığının da olmadığını belirtti.

İlginizi Çekebilir

Bilecik define kazısı faciası

Söğüt’te define arayışı faciayla sonuçlandı. Bilecik define bulunan yerler hemen dikkat çekti ölüm haberi peşinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting