Ana Sayfa / Manşet / FB başkanlık seçim tarihi

FB başkanlık seçim tarihi

Fenerbahçe başkanlık seçim tarihi belli oldu. Aziz Yıldırım ve Ali Koç başkanlık için tarihte anlaştı. Fenerbahçe başkanlık seçimi mayıs sonu. Fenerbahçe’de başkanlık seçimi 30-31 Mayıs’ta, yeterli çoğunluk sağlanmazsa 8-9 Haziran’da yapılacak

FB başkanlık seçim tarihi. Ali Koç ve Aziz Yıldırım Fenerbahçe başkalığı için mayıs ayı sonunda hesaplaşacak. Fenerbahçe başkanlık seçim tarihi. Fenerbahçe’de sezon sonunda yapılması planlanan başkanlık seçim tarihi belli oldu. Sarı-lacivertlilerin Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı 30-31 Mayıs’ta, yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde ise 8-9 Haziran’da yapılacak.
Fenerbahçe’de başkanlık seçiminin yapılacağı Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nın tarihi belli oldu.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklama şu şekilde:

Sayın Üyemiz, Kulübümüzün Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı, aşağıda belirtilen gündem maddelerini görüşmek üzere, 30 – 31 Mayıs 2024 tarihlerinde, saat 10.00’da, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi, Kadıköy, İstanbul adresinde yapılacaktır.

İlk toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde Genel Kurul, 8 – 9 Haziran 2024 tarihlerinde aynı yer ve saatte, aynı gündem ile çoğunluk aranmaksızın toplanacaktır.

Genel kurula katılma hakkı olan üye tam sayısı 46.410’dur.

Tüzüğümüzün 28. Maddesinin ikinci ve üçüncü fıkraları uyarınca Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri ile Diğer Kurullar için adaylık başvuruları 23 Mayıs 2024, saat 18.00’e dek yapılabilecektir.

Saygılarımızla,

Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu

Fenerbahçe'de başkanlık seçiminin tarihi belli oldu

İKİ ADAY VAR

Fenerbahçe’nin başkanlık seçimi için iki aday var. Seçimde mevcut başkan Ali Koç ve eski başkan Aziz Yıldırım yarışacak.

İlginizi Çekebilir

Onur Akay darp edildi

Onur Akay’ı kim neden dövdü gündemdeki isim kim? kadir Doğulu Onur Akay’ı dövdürdü mü kim …

Sınırsız Hosting