Ana Sayfa / Manşet / FETÖ’den tutuklanan İTÜ’lüler

FETÖ’den tutuklanan İTÜ’lüler

İTÜ’den FETÖ’den tutuklanan hocalar ve öğretim görevlilerinin isimleri. İTÜ’de 22 kişi FETÖ’den tutuklandı aralarında önemli hocalar ve akademisyenler de var. İstanbul Teknik Üniversitesi’ndeki FETÖ operasyonunda gözaltına alınan 33 şüpheliden 22’si tutuklandı.

İTÜ, FETÖ’den tutuklanan 22 kişinin isimleri ve görevleri şok etti. İTÜ’deki FETÖ operasyonu kapsamında 33 kişiden aralarında öğretim görevlilerinin de bulunduğu 22 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi. İstanbul Teknik Üniversitesi’ndeki (İTÜ) FETÖ’nün akademik yapılanmasına yönelik 20 Ocak Cuma günü başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan 33 akademik ve idari personelin emniyetteki işlemleri dün tamamlandı. Adliyeye sevk edilen 33 şüpheliden 22’si çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklanırken, 11’i ise adli kontrol talebiyle serbest bırakıldı.
BYLOCK’CU İTÜ‘LÜ HOCALAR
FETÖ’nün gizli mesajlaşma sistemini kullanan İTÜ’lüler tutuklanarak cezaevinegönderildi. “ByLock”u kullandığı iddiasıyla gözaltına alınan ve hakimliğe sevk edilen 28 şüpheliden 22’si ”silahlı terör örgütüne üye olmak” suçundan tutuklandı.

 

İlginizi Çekebilir

Saldırgan köpekler uyutulacak

Sokaklardaki başıboş saldırgan köpekler uyutulacak. Çocuklara saldıran, sokak köpekleri artık itlaf edilecek. Sahipsiz hayvanlara yönelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting