Ana Sayfa / Kime Ait / Fiat Chrysler Çinlilere satılıyor
ÇİN ARABA

Fiat Chrysler Çinlilere satılıyor

Dünyanın en büyük otomobil üretici firmalarından biri olan Fiat Chrysler Çinli oluyor. Çin’in son dönemde aldığı ünlü otomobil firmaları ve markaları genişliyor. Çinli otomobil üreticilerinden birinin bu ay Fiat Chrysler Automobiles`i satın almak için en az bir teklif verdiği iddia edildi.

Çinli bir firma Fiat Chrysler’i satın alıyor. dünya otomobil piyasasında Çin fırtınası kasırgaya dönüyor. Automotive News’un haberine göre iyi bilinen Çinli otomobil üreticilerinden birinin temsilcileri bu ay Fiat Chrysler Automobiles’i satın almak için en az bir teklif verdiler.

Autonews.com’un konuya yakın kaynaklara dayandırdığı haberine göre Çinli otomobil üreticisinin temsilcileri Fiat Chrysler için piyasa değerinin biraz üzerinde bir teklifte bulundular.

Habere göre geçtiğimiz hafta Çin’e giden Fiat Chrysler yöneticilerinin Great Wall Motor yöneticileri ile görüştüler ve Çinli şirketlerin temsilcileri geçtiğimiz hafta Fiat Chrysler’in Auburn Hills’teki genel merkezinde görüldüler.

Automotive News ayrıca, başka Çinli otomobil üreticilerinin yöneticilerinin de Fiat Chrysler için teklif vermek üzere kendi due dilligence süreçlerini devam ettirdiklerini ifade etti.

İlginizi Çekebilir

Emekli Kurban sonrası aylık alacak

Kurban Bayramı öncesi emeli alıkları olmayacak. Emekli maaşını Kurban Bayramı sonrası alabilecek. Bu kurbanda emekliye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting