Ana Sayfa / Yaşam / Flsah TV kime ait, sahibi
FLAŞ TV KİME AİT, SAHİBİ KİM SORUSU

Flsah TV kime ait, sahibi

Flash TV kime ait, sahibi, kuruluşu ve yeni yayın dönemi kadrosu. Flash TV merkezi nerede, nasıl gidilir? Ankara’da Flash TV nerede nasıl gidilir bilgisi. Flash TV kadrosunda kimler var ana haberi kim sunacak bilgisi. Flash TV nasıl izlenir, uydudan Flash TV nasıl bulunur ve Flash TV hangi platformlarda var sorusu. Yeniden yayın hayatına başlayacağı duyurulan ve iş insanı Ömer Ziya Göktuğ’un patronluğunda yeni yayın politikası, yeni logosu ile yoluna devam edecek Flash TV’de ilk kriz yaşandı. Ömer Ziya Göktuğ’un kardeşi, Mehmet Emin Göktuğ kanalın yüzde 50 hissesinin kendisine ait olduğunu, mahkemede hakkını arayacağını duyurdu.

Flash TV sahibi kim, kime ait ve ne zaman nerede kuruldu sorusu. Yeni Flash TV yayın dönemi nasıl kadrosunda kimler var Flash TV başında kim bulunuyor sorusu.

Eğlence ve reality şov programlarıyla bilinen televizyon kanalı Flash TV, 11 Ekim (yarın) 2021 Pazartesi günü yeniden yayın hayatına başlamaya hazırlanıyor. Eğlence programlarının yer aldığı eski yayın anlayışından farklı olarak haber ve mizahın iç içe olacağı yeni formatla ekranlara geri dönecek olan Flash TV’de yayın başlamadan kriz başladı.

Medyaradar’da yer alan habere göre; iş insanı Ömer Ziya Göktuğ’un yayın hayatına döndürmeyi plandığı kanal için kardeşi Mehmet Emin Göktuğ itirazlarda bulundu.

‘KANALIN YÜZDE 50’Sİ BENİM’ DEDİ

Mehmet Emin Göktuğ, kanalın yüzde 50 hissesinin kendisinin olduğunu belirterek hakkını mahkemede aracağını söyledi.

Göktuğ, açıklamasında, ‘yönetim kurulundan habersiz elde edilmiş fon’ ifadelerini kullandı, “Muvazaa ve gizli ajanda temelli bu yayına döndürme neticesinde şirketin diğer ortağı şahsım, şirketin ticari ilişkide olduğu 3. kişiler başta olmak üzere kamu ve özel kurum ve kuruluşlarının zarar görmesi söz konusudur dedi.

Mehmet Emin Göktuğ’un açıklaması şu şekilde:

Flash TV Yayınları, TÜRKSAT Frekans: 12.685 Mhz. Sym: 30.000 Pol Ver: Dikey. Kablo TV: 47. Kanal. Dsmart: 274. Kanal’dan izlenebilecek.

FLASH TV ANA HABERİ CAN ATAKLI SUNUYOR

Flash TV yeni bir formatla yayın hayatına geri dönüyor. Sloganı “Özgür, komik, korkak” olarak belirlenen kanalda ana haberleri Can Ataklı sunacak.

Kanalın Ankara Koordinatörü Orhan Uğuroğlu, bütün siyasi partilere ve liderlerine eşit sürede yer vereceklerini vurgulayarak, “Türk halkı, Flash TV’nin yeni yayın politikasında diğer televizyon yayınlarında arayıp da bulamadığı çok sesli görüşleri bulacak” dedi.

Yayın hayatına 15 Ocak 1992’de giren ve 27 yılın ardından 28 Şubat 2019’de ekranı kararan Flash TV, yeniden televizyon ekranlarına dönüyor. 30 Eylül 2021 tarihinde test yayınına yeniden başlayan kanalın logosu yenilendi ve sloganı “Özgür, komik, korkak” olarak belirlendi. Yarından itibaren ekranlarda olacak olan kanalın kadrosunda şu isimler yer alıyor:

“Hakan Aygün, Can Ataklı, Orhan Uğuroğlu, Savaş Kalafat, Fehmi Koru, Akif Beki, Seda Akgül, Çağlar Cilara, Atilla Taş, Faik Öztürk.”

İlginizi Çekebilir

Murda kim neci ve asıl adı ne?

Rapçi Murda gerçek adı ne nereli, yaşı ve neden haber oldu bilgisi. Şarkılarında uyuşturucu kullanımını …