Ana Sayfa / Manşet / Game of Thrones 7. Sezon ilk bölüm fragman
GAME OF THRONES 7 SEZON

Game of Thrones 7. Sezon ilk bölüm fragman

7. Sezon Game of Thrones birinci bölümü ve tanıtım fragmanları. Game of Thrones 7. sezon başlama tarihi Temmuz 2017 olacak gbi görünüyor. Game of Thrones 7. sezon birinci bölüm ve bu sezon ölecek ana Game of Thrones karakterleri. Merakla beklenen Game of Thrones’un yedinci sezonundan ilk kısa teaser’lar yayınlandı.

Game of Thrones yeni sezon (Game of Thrones 7. sezon 1 bölüm ve tanıtım fragmanları)  yayınlandı. ‘Game of Thrones’ (Taht Oyunları) dizisinin yedinci sezonu için dizinin hayranları sabırsızlanıyor. Yaz aylarında seyirciyle buluşması beklenen yeni sezon bölümlerinden önce ilk teaser’lar gelmeye başladı.

GAME OF THRONES 2017 YENİ BÖLÜM BAŞLAMA TARİHİ
Yapım şirketi HBO, dizinin tam tanıtımını yayınlamasa da dizinin “yapım aşamasında” olduğunu belirten kısa klipler ortaya çıktı.
Kliplerden ilki, sadece 13 saniye sürüyor. Tarthlı Brienne’in meşhur kılıcı, kime ait olduğu bilinmeyen bir elde görülüyor.
Dizinin hayranları, kılıcı tutan elin kimin olduğuna dair spekülasyonlara başladı bile. Çoğu dizi izleyicisi, kılıcı tutanın Brienne olmadığına inanıyor. Brienne’in yardımcısı Podrick Payne’e ait olduğunu düşünenler de var, Jaime Lannister’a ait olduğunu düşünenler de…
İkinci klipte ise Lena Heady’in canlandırdığı Cersei Lannister karakteri beliriyor. İngiliz oyuncu tam konsantrasyon halinde rolünü beklerken kendisine son makyaj dokunuşları yapılıyor.
Dizide Sör Davos karakterini canlandıran oyuncu Liam Cunningham, verdiği son röportajda Game of Thrones’un temmuz ayında başlayabileceğini söylemişti. Sekizinci sezon çekimlerinin ise eylül ayında başlaması bekleniyor.

SENARYOSU SIZDIRILDI
Dünya çapında izleyici kitlesine sahip olan dizinin setten gelen ilk görüntülerinin ardından bu defa dizinin senaryosu da sızdırıldı.Daha önce altıncı sezon hakkında da sürprizi bozan içerikler yayınlayan Reddit adlı sosyal medyada bir kullanıcı, bu defa yedinci sezonun tüm hikaye akışını anlattı.Free Folk adlı kullanıcı kısa süre sonra bu içeriği yayından kaldırmış olsa da yazı internette hızla yayıldı.Yaşanan bu olayın ardından dizide Khaleesi’nin sadık hizmetkarı Missandei’yi canlandıran Nathalie Emmanuel Twitter hesabı üzerinden açıklama yaptı.Yapılan bu hareketin herkesi için yedinci sezon keyfini kaçırdığını şu sözlerle dile getirdi:

“Yedinci sezonu herkes için mahvetme konusunda kararlı insanların olması büyük hayal kırıklığı.”

İlginizi Çekebilir

Saldırgan köpekler uyutulacak

Sokaklardaki başıboş saldırgan köpekler uyutulacak. Çocuklara saldıran, sokak köpekleri artık itlaf edilecek. Sahipsiz hayvanlara yönelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting