Ana Sayfa / Kadınca / Gaye ve Deniz Evin çiftine Fas şoku
GAYE DENİZ EVİN FAS

Gaye ve Deniz Evin çiftine Fas şoku

Deniz ve Gaye Evin çifti Fas’ta mahkemelik oldu. Beni Affet dizisi oyuncuları Gaye ve Deniz Evin çifti Fas’ta ödül aldı. Dizileri ‘Beni Affet’ için Fas’a giden Deniz ve Gaye Evin mahkemelik oldu.

Deniz ve Gaye Evin çifti Beni Affet dizisindeki başarılarından dolayı Fas’ta da büyük hayran kitlesine sahip. ‘Beni Affet’ dizilerinin oyuncuları, aynı zamanda karı koca olan Deniz Evin ve Gaye Evin dizilerinin hayranlarıyla buluşmak üzere Fas’a gitmişti. Burada hayranlarıyla buluşan çiftin başına çok talihsiz bir olay geldi.
TELEFON NUMARASI TÜM FAS’A DAĞILDI
Deniz Evin’in cep telefonu numarası bir şekilde tüm Fas’a dağıtılınca, hayranları ona ulaşabilmek için bu numarayı aramaya ve mesaj atmaya başladı. Kısa sürede yüzlerce mesaj ve aramayla karşı karşıya kalan Deniz Evin de bu durumun önüne geçebilmek için mahkemeye başvurdu. Ancak işlerinin kısa sürede çözüleceğini uman Evin çifti, mahkeme işlemlerinin birkaç gün süreceğini ve bu yüzden de Fas’ta 1-2 gün daha kalmaları gerektiğini öğrenince Türkiye’deki planlarını ertelemek zorunda kaldı. Çift, 12 gündür Fas’ta bulunuyordu.

GAYE EVİN’DEN SÖZCÜ’YE ÖZEL AÇIKLAMA
Telefon numaralarının çalınması ardından yaşadıkları süreci Sözcü’ye anlatan Gaye Evin şunları söyledi: “Şu an her şey yolunda… Ödül aldık Deniz’le burada… Biz bunların heyecanı içerisindeyken, bir uygulama aracılığıyla Deniz’in telefon numarasını almışlar. Facebook üzerinden de bir grupta paylaşmışlar. O yüzden Deniz’i bir günde yüzlerce kişi aradı. Şikayetçi olduk, olay savcılığa gitti. Aramalar durdu Facebook’taki grup bloke edildi. Herhangi bir sorun kalmadı çok şükür”

İlginizi Çekebilir

Bahar 4. bölüm izle

Bahar 4. bölüm izle, yeni bölüm Bahar izle., Bahar dizisi Demet Evgar şarkısı videosu izle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting