Ana Sayfa / Yaşam / Gaziosmanpaşa yanan hastane 5 Nisan

Gaziosmanpaşa yanan hastane 5 Nisan

Gaziosmanpaşa yanan hastane Taksim Eğitim ve Araştırma hastanesi 5 Nisan. Taksim eğitim ve araştırma hastanesi yangın nedeni ve son durum. Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yangın çıktı. Hastaneye çok sayıda itfaiye ekibi yönlendirildi. Hastalar tahliye ediliyor. Yangın sırasında patlamalar olduğu belirtilirken alevler hastanenin dış cephesini sardı. Gaziosmanpaşa’da bulunan Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yangın çıktı. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.

İstanbul hastane yangını Gaziosmanpaşa. Taksim ilk yardım hastanesi yangın. Gaziosmanpaşa’da bulunan Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yangın çıktı. Hastanenin çatısı alev alev yanıyor. Yangına müdahale için çok sayıda itfaiye ekibi gönderildi. Yangına Fatih, Bayrampaşa, Bağcılar, Bakırköy, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Sultangazi itfiaye ekipleri müdahale ediyor. Hastanenin yakınlarında benzin istasyonu olduğu bildirildi.

Yangın sırasında patlamalar olduğu belirtilirken alevler hastanenin dış cephesini sardı. Çatıda başlayan yangın kısa sürede diğer katlara da sıçradı. Çevredeki binalar boşaltılmaya başladı.

Hastanedeki hastalar başka hastanelere nakil edilmeye başladı. Hastane tahliye ediliyor.

Yangın nedeniyle bölgede trafik yoğunluğu yaşanıyor.

Alınan bilgiye göre, Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin çatı bölümünde, henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.
Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. İtfaiye ekiplerince yangına müdahale ediliyor.
Binadan zaman zaman patlama sesleri duyuluyor
taksim eğitim ve araştırma hastanesi aktif bir hasztaneydi. Günün her saati çok kalabalık olan bir hastane.
Şuan da yangana müdahale ediliyor ancak alevlerin binanın yanlarına da sıçradığı görülüyor.

İlginizi Çekebilir

Almanya Mehmet’i arıyor

Dortmund kentinde bir Türk katliam yaptı polis kaçan Mehmet Ö.yü arıyor. Almanya, korkunç Türk Mehmet’i …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting