Ana Sayfa / Kadınca / Gökçe Bahadır ile Efe Duru evleniyor mu
EFE DURU NERELİ KİM

Gökçe Bahadır ile Efe Duru evleniyor mu

Efe Duru aslen nereli, neci ve yaşı soruluyor. Gökçe Bahadır’ın sevgilisi Efe Duru, ünlü oyuncu ile nikah masasına oturacak mı? Alican Ulusoy’la başrolü paylaştığı ‘Aşk Uykusu’ filminde eşi tarafından aldatılan bir kadını canlandıran Gökçe Bahadır, evliliğe sıcak baktığını, ancak Efe Duru’dan henüz evlenme teklifi almadığını söyledi.

Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır ile sevgilisi Efe Duru’nun evlenecekleri yolundaki haberler magazin basınında. Önceki gün Nişantaşı’nda görüntülenen Gökçe Bahadır magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Alican Ulusoy’la başrolü paylaştığı ‘Aşk Uykusu’ filminde eşi tarafından aldatılan bir kadını canlandıran Gökçe Bahadır, evlillik ile ilgili düşündüklerini anlattı.Evliliğe uzak olmadığını ve sıcak baktığını söyleyen güzel oyuncu sevgilisi Efe Duru’dan teklif almadığını söyledi.Bahadır, “Henüz teklif yok ama neden olmasın? Kısmet bu işler” dedi.

MERVE TERDİM’İN ESKİ SEVGİLİSİ

Çapkın iş adamı ününe sahip Efe Duru, daha önce Yagmur Zırh ve Helin Avşar’la aşk yaşamış ve bu aşk büyük ses getirdi. İlk aşkı olarak Fatih Terim kızı Merve Terim’le aşk yaşamasıyla tanınmıştı.

EFE DURU NERELİ KİM

EFE DURU HANGİ ŞİRKETİN SAHİBİ

Efe Duru kimdir?
Gökçe Bahadır ile aşk yaşadığı iddia edilen Efe Duru’nun daha önce Şeyma Subaşı ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Duru, sosyetenin gözde yakışıklılarından biridir.

Daha önce Helin Avşar, Zeynep Beşerler gibi isimlerle aşk yaşadığı bilinen Efe Duru, ünlü iş adamıdır. Duru, E.D. Turizm firmasının sahibidir.

İlginizi Çekebilir

Kuaför ve berberler pazarları kapalı

Kuaför ve berberler pazar günleri kapalı olacak. Gelin ve damatlara şok, pazar günleri güzellik salonları, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting