Ana Sayfa / Genel / GSM şirketlerinin mobil internet kota hilesi

GSM şirketlerinin mobil internet kota hilesi

Türkiye’de mobil internet kotaları çabuk bitmeye başladı kullanıcılar GSM şirketlerinin yeni bir soygunu olarak görüyor. İnternet kotaları neden erken bitiyor GSM şirketleri vatandaşı nasıl kazıklıyor devlet nerede soruları arttı. Türkiye’de ali cengiz oyunlarına şimdi de GSM şirketleri başladı, denetim tedbir olmayınca istedikleri gibi vatandaşı soymaya aşladılar deniyor. Son dönemde mobil internet kotalarıyla ilgili şikayetler artmaya başladı. Vatandaşlar kotalarının erken bitmesinde GSM operatörlerinin bir oyunu olduğundan şüpheleniyor.

GSM şirketleri vatandaşı mobil internet kotası üzerinden soyuyor mu? Teknolojinin gelişmesiyle hayatımıza giren akıllı telefon ve internet birçok kişi için vazgeçilmez durumda. Hemen hemen herkesin elinde bir cihaz bulunurken, internet kullanımı da oldukça yaygınlaştı. Ancak son dönemde bir çok kişinin mobil internet kotalarıyla ilgili şikayetleri arttı.

KOTA ERKEN Mİ BİTİYOR?

Akıllı telefon kullanan vatandaşlar mobil internet kotalarının erken bitmesinden dertli. Vatandaşlar eskiye nazaran kotaların daha hızlı tükendiğini söylüyor.

AKILLARDA AYNI ŞÜPHE

Sosyal medya platformlarında şikayetlerini dile getiren vatandaşlar, aynı işlemleri yapmalarına rağmen yurt dışındayken daha az kota gittiğini dile getirdi. Birçok kişi GSM operatörlerinin bir oyunu olduğundan şüpheleniyor.

İşte söz konusu durumla ilgili yapılan yorumlardan bazıları:

Vatandaşlar mobil internet kotalarının erken bitmesinden şikayetçi! Akıllarda aynı soru var

Vatandaşlar mobil internet kotalarının erken bitmesinden şikayetçi! Akıllarda aynı soru var

Vatandaşlar mobil internet kotalarının erken bitmesinden şikayetçi! Akıllarda aynı soru var

İlginizi Çekebilir

Ali Yörük neci, nereli ve kim?

Ali Yörük aslen nereli,  Seçil Erzan ile ilişkisi ne, Fatih terim Fonu Ali Yörük neci …

Sınırsız Hosting