Ana Sayfa / Kadınca / Gülseren Budayıcıoğlu yaşı, nereli, neci?

Gülseren Budayıcıoğlu yaşı, nereli, neci?

Gülseren Budayıcıoğlu adeta televizyonları ele geçirdi neredeyse her kanalda bir dizisi var. Peki kimdir bu Gülseren Budayıcıoğlu özelliği ne hangi kitapları yazdı nasıl yazdı kimleri nasıl anlatıyor? Gülseren Budayıcıoğlu hasta bilgilerini mi ifşa ediyor para için hasta bilgilerini mi satıyor kanallara şok ayrıntılar ve tüm bilgiler. 

Gülseren Budayıcıoğlu‘nun hangi kitapları dizi oldu hangi kanalda hangi diziler Gülseren budayıcıoğlu eserlerinden uyarlandı okuyucu merak ediyor.

Gülseren Budayıcıoğlu
Gülseren Budayıcıoğlu 1947 yılında Ankara’da doğmuştur. 1966 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı. Öğrenci iken TRT Ankara radyosunda ve televizyonunda kadrolu spiker ve sunucu olarak görev yaptı. Ankara’da serbest hekimlik yaptı.

Hastaları ile olan görüşmelerini kaleme aldığı Madalyonun İçi isimli kitabını çıkardı. 2005 yılında hastaların sosyal güvencelerini kullanarak Sağlık Bakanlığından ruhsatlı Ankara’nın ilk özel psikiyatri merkezini açtı. Madalyon psikiyatri merkezinde kendisi gibi başarılı hekimler ile çalıştı.

2008 yılında Günahın Üç Rengi, Hayata Dön ve Kral Kaybederse isimli eserlerini yayınladı. 2013 yılında Madalyon Psikiyatr Merkezinin Levent Şubesini açtı. Kitaplarında yılların verdiği özel tecrübeleri herkesle paylaşmak adına kitaplar yayınladı.

Gülseren Budayıcıoğlu Kitapları Hangi Dizilere Uyarlandı?
Özcan Deniz ve Aslı Enver’in yer aldığı “İstanbullu Gelin” dizisi “Hayata Dön”; Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol, Zuhal Gencer gibi isimlerin rol aldığı “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisi “Camdaki Kız”; Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı, Baran Can Eraslan, Evrim Alasya, Salih Bademci, Hande Doğandemir ve Melisa Sözen gibi oyuncuların oynadığı “Kırmızı Oda” ve Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Alper Saldıran, Mert Asutay ve Açelya Devrim Yılhan’ın oynadığı “Masumlar Apartmanı” dizileri ise “Madalyonun İçi” isimli kitaplarından uyarlanmıştır.

Değerli okurlarımız Gülseren Budayıcıoğlu ile ilgili tüm haberleri verdik daha fazlası için, Gülseren Budayıcıoğlu’nun sekreteri Tuna kimdir, gülseren budayıcıoğlu 2. kitabı, Gülseren Budayıcıoğlu randevu ücreti, Gülseren BUDAYICIOĞLU KİMDİR, Gülseren Budayıcıoğlu Aydın Budayıcıoğlu, Gülseren BUDAYICIOĞLU – Madalyon, Gülseren Budayıcıoğlu Yağmur Artukmaç, Gülseren Budayıcıoğlu KİTAPLARI Masumlar Apartmanı, Gülseren Budayıcıoğlu Kitapları, gülseren budayıcıoğlu 2. kitabı, Gülseren Budayıcıoğlu randevu ücreti, Gülseren BUDAYICIOĞLU KİMDİR
Gülseren Budayıcıoğlu Aydın Budayıcıoğlu, Gülseren BUDAYICIOĞLU – Madalyon terimlerini google da aratabilir ve daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Berkcan Güven dolandırıldı

Fenomen Berkcan Güven, Alizade tarafından dolandırılmış. Sosyal medya fenomeni Berkcan Güven katıldığı bir programda beraber …

Sınırsız Hosting