Ana Sayfa / Yaşam / Gülümse Yeter final 17 Ocak
17 OCAK GÜLÜMSE YETER FİNAL BÖLÜMÜ

Gülümse Yeter final 17 Ocak

Gülümse Yeter dizisi final bölümü 17 Ocak’ta Show TV’de. Show TV’de yayından kaldırılan ve final yapan dizilere Gülümse Yeter de eklendi. Erdal Özyağcılar’ın dizisi Gülümse Yeter yayından kaldırılıyor. 

17 Ocak Gülümse Yeter final bölümü ve yaşanacaklar. Show TV reyting yapmayan Gülümse Yeter dizisini yayından kaldırıyor. Son dönemlerde televizyon dizilerinin reyting kurbanı olduğu haberleri oldukça fazla. Show TV’nin ailesi dizisi Gülümse Yeter de reyting kurbanı oldu ve erken final yapma kararı aldı. Başrollerinde Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil’in rol aldığı “Gülümse Yeter” Show TV ekranlarına veda ediyor.

GÜLÜMSE YETER NEDEN FİNAL YAPIYOR 17 OCAK 2017
Diziler reytinge kurban ediliyor bunun sonuncusu Gülümse Yeter oldu. Show TV ekranlarında yayınlanan ‘Gülümse Yeter’ Final yapma kararı aldı.
Geçen yaz başlayan ve aldığı iyi reytinglerle kış sezonunda da yayında kalmaya devam eden “Gülümse Yeter” in son haftalarda yaşadığı reyting kaybı nedeniyle erken final kararı aldığı söyleniyordu.
Başrollerinde Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil’in rol aldığı “Gülümse Yeter” hakkında çıkan final söylentileri doğru çıktı.
Dizinin başrolünde yer alan Aslı Bekiroğlu, dizinin final sahnesi çekildikten sonra rol arkadaşı Yılmaz Kunt’la çektiği selfie pozunu paylaşırken dizinin sevenlerine şu sözlerle veda etti;”Düğünle başlayıp düğünle bitti Yasemin’in macerası.. Canım dizi, canım yapım, canım ekip, canım arkadaşlarım.. Söylenecek fazla bir şey yok, hepimiz çok sevdik birbirimizi, çok iyi geçindik, güldük, eğlendik.. En güzel anılarımı belki de bu inanılmaz ekip sayesinde Yasemin’le biriktirdim, ama sonuna geldik, Emeği geçen herkese, bizi izleyen, destek veren herkese sonsuz teşekkürler!! Biz hep gülümsedik, sizi de geçirdiğimiz bu kötü günlerde gülümsetebildiysek ne mutlu bize.”
Gülümse Yeter dizisi 17 Ocak 2017 salı günü, 24.bölümü yani son bölümüyle ekrana gelecek.

İlginizi Çekebilir

Mehmet Şahin ve 40 adamı yakalandı

Şahinler çetesi Mehmet Şahin neci, kim ve nereli. Mehmet Şahin nerede yakalandı. şahinler çetesi operasyonu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting