Ana Sayfa / Yaşam / Güniz Akkuş saldırıda yaralandı

Güniz Akkuş saldırıda yaralandı

Hanımağa lakaplı Güniz Akkuş silahlı saldırıda yakalarından yaralandı. çete savaşları mı? Güniz Akkuş neci., kim ve nereli. Güniz Akkuş’a neden Hanımağa deniliyor çete lideri mi, suç örgütü lideri mi hakkında neler biliniyor?  ‘Hanımağa’ lakaplı eski polis, yeni çete lideri Güniz Akkuş Muğla’da kaldığı bir otelin önünde silahlı saldırıya uğradı.

Güniz Akkuş nerede saldırıya uğradı Hanımağa Güniz Akkuş’a kim ya da kimler saldırdı sorusu.

Özellikle sosyal medyada ‘Hanımağa’ lakabı ile bilinen suç örgütü lideri Güniz Akkuş, Muğla Fethiye’de silahlı saldırıya uğradı.

AYAKLARINA ATEŞ EDİLDİGündüz saatlerinde konakladığı otelin önünde kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından silahlı saldırıya uğrayan dünün polisi bugünün suç örgütü lideri olan Güniz Akkuş’un ayaklarına silaha ateş edildi.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Saldırganın olay yerinden kaçarken, yaralanan Akkuş ise hastaneye kaldırıldı. Konakladığı otelin Jandarma bölgesinde olması nedeniyle olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Hanımağa lakaplı Güniz Akkuş’un konakladığı otelde farklı bir kimlik kullandığı da iddia edildi.

Güniz Akkuş, 2022 yılında ‘Kasten öldürme’, ‘yaralama, ve ‘yağma’ gibi olaylara karıştığı gerekçesiyle suç örgütüne yönelik yapılan operasyonda gözaltına alınmıştı.

İlginizi Çekebilir

Özer Uçuran Çiller öldü

Tansu Çiller’in kocası kaç yaşında neden öldü soruları. Özer Uçuran Çiller cenazesi ne zaman nereden …

Sınırsız Hosting