Ana Sayfa / Kime Ait / Güray Makine kime ait, yeri

Güray Makine kime ait, yeri

Güray Makine fabrikası nerede, genel merkezi nerede ve Güray Makine kime ait, sahibi ve ürünleri bilgisi. Güray Makine ürünleri ve Güray Makine iletişim bilgileri. 

Güray Makine kemi ait, merkezi nerede ve hangi sektörde iş yapıyor bilgileri. Güray Makine ürün yelpazesi ve pazarlaması. Gelien Güray Makine kendi internet sitesinden genel bilgilerini okuyalım.

Güray Makine kime ait, nerede

974 yılında kurulan Güray makina, 1992 yılında gelişiminin ikinci etabına geçmiştir. Şirketimiz bu etapta ufkunu genişleterek tüm gücünü polyproplyene boru sistemleri için pirinç bağlantı parçaları üretimine aktarmıştır. Pazardaki talebin artışıyla birlikte Güray Makina Türkiye’de sektörde lider üreticilerden biri haline gelmiştir. Gelişimin üçüncü etabında ise, Güray Makina Türkiye pazarında daha da güçlenerek, Avrupa ve Ortadoğu pazarlarındaki etkinliğini de arttırmıştır. 2005 yılı itibariyle Güray Makina tüm kaynaklarını başta Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve Mısır ile birlikte Avrupa, Asya ve Ortadoğu pazarlarına ihracata yönlendirmiştir. Aylık 400 ton pirinç işleme kapasitesi ve 40 yıllık tecrübesi ile Güray Makina günümüzde ‘Sıhhi Tesisat ve Isıtma Sistemleri’ için en güvenilir pirinç bağlantı parçaları üreticilerinden biri haline gelmiştir.
MİSYONUMUZ: İş ortaklarımızın memnuniyeti için, her firmaya özel ilgi ve özgün çözümler sunarak sektörümüzdeki üreticilere ve tüccarlara yüksek kalite ve makul fiyatlı yarı-tam mamül sıhhi tesisat bağlantı parçaları üretmek.

VİZYONUMUZ: Pirinç fitting üreticileri arasında yerel ve uluslararası alanda lider konuma ulaşmak.

İlginizi Çekebilir

Çin arabalarına yüzde 40 ek vergi

Türkiye, Çin’den gelen arabalara ek yüzde 40 vergi uygulayacak. Çin otomobillerine ek vergi geliyor. Çin’den …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting