Ana Sayfa / Genel / Hande Fırat ne kazası geçirdi?

Hande Fırat ne kazası geçirdi?

Hande Fırat iki gözünden yaralandı kör olma riski var mı doktorları açıkladı. Yüzünde temizlik detarjanı patlayan Hande Fırat’tan üzücü haber geldi CNN Türk ve Hürriyet’in en ağır isimlerinden olan Türk medyasınnı en önemli kalem ve ekran yüzlerinden biri olarak gösterilen Hande Fırat için acı günler.Gazeteci Hande Fırat, birbirine yapışan bulaşık makinası deterjanlarını ayırmaya çalışırken patlayan parlatıcının iki gözüne hasar vermesi sonucu hastaneye kaldırıldı.

Gazeteci Hande Fırat ölümden döndü. Türk Medyasının günümüzdeki bilinen en önemli kalem ve ekran yüzlerinden biri olan Hande Fırat kör olma tehlikesi ile karşı karıya kaldı.

Medyaradar’ın haberine göre, Fırat’ın birbirine yapışan bulaşık makinası parlatıcılarını ayırmaya çalışırken, parlatıcıların patlaması sonucu iki gözünde de hasar oluştuğu ve hastaneye gittiği belirtildi.  Serum ve kortizon tedavisi uygulanan Hande Fırat’ın, doktorların tavsiyesi üzerine güneş gözlüğü ile antibiyotik kullandığı bildirildi.

YAZILARINA VE PROGRAMINA ARA VERİLDİ

Fırat, bir süre hem CNN Türk ekranlarındaki Gece Görüşü programını sunamayacak hem de Hürriyet’teki köşesine ara verecek.

İlginizi Çekebilir

İsrail’e satışı yasaklanan ürünler

Türkiye’den İsrail’e satılması yasaklanan mal ve ürünler. Ticaret Bakanlığı’ndan ” İsrail’e ihracat kısıtlaması” başlığıyla yayımlanan …

Sınırsız Hosting