Ana Sayfa / Sağlık / Hayri Yazıcı 90 gündür entübe

Hayri Yazıcı 90 gündür entübe

Hayri Yazıcı aslen nereli, hangi otellerin sahibi ve kimdir bilgileri. Şubat ayında Uludağ’da koronaya yakalanan Grand Yazıcı Otelleri’nin sahibi Hayri yazıcı tedbir amaçlı hastaneye yatırılmıştı. Aynı ay içerisinde entübe edilen Yazıcı 3 aydır hastanede uyutulduğu belirtildi.

Hayri Yazıcı 90 gündür korona nedeniyle entübe durumda.

Bülent Cankurt Günaydın’daki bugünkü yazısında Hayri Yazıcı’nın 90 gündür yoğun bakımda olduğunu belirterek iyi haberin gelmediğini belirtti.

Cankurt’un yazısı şu şekilde

Babacan tavırlarıyla 7’den 70’e herkesin çok sevdiği Grand Yazıcı Otelleri’nin sahibi Hayri Yazıcı, Şubat başında Uludağ’da Covid- 19’a yakalanmıştı.

Başlarda hastalığı hafif seyretse de; eşi Lale Hanım, kızı ve damadı Bahar-Ozan Şer çifti, 2014’te böbrek nakli olduğu için tedbir amaçlı Taksim’deki özel bir hastaneye yatırmıştı.

Benim gibi herkes, Hayri ağabeyin bir an önce hastaneden taburcu olmasını dilerken, maalesef 16 Şubat’taki doğum gününü yoğun bakımda geçirdiği, ertesi gün de entübe edildiği haberi gelmişti.

Hayri ağabeyin bugün entübe edilişinin tam 90’ıncı günü! Ve maalesef halen gelen iyi bir haber yok…

 

Bilinen en uzun entübe süresi; Ağustos’ta Covid- 19’a yakalanan ve 3.5 ay süren tedavisinde 64 gün uyutulan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e aitti.

Yani ümit kesilmedi; en yakın zamanda, Hayri ağabeyden iyi bir haber alacağımıza inanıyorum

 

İlginizi Çekebilir

Ömür boyu sigara satışı yasaklanan ülke

Sigarasız tolum için ilk adımı atımı atan ülke. Hayat boyu sigara satışının yasaklanacağı ülke İngiltere …

Sınırsız Hosting