Ana Sayfa / Kadınca / Hilal Kaplan, Ezgi Mola’nın fişini çekebilir mi?

Hilal Kaplan, Ezgi Mola’nın fişini çekebilir mi?

Ünlü oyuncu Ezgi Mola’nın kariyeri tehlikeye girdi bu iktidar döneminde. AK Parti’nin en sevdiği isimlerden biri olan ve sürekli üst makamlara tırmanan hilal Kaplan isimli kadın, Ezgi Mola’ya kafayı taktı ve ünlü oyuncunun TRT’deki dizisi her an bitebilir ve yeni projeler bulamayabilir. TRT yöneticisi Hilal Kaplan’ın çok fazla takıntılı olduğu ve Ezgi Mola’nın her türlü önüne engel çıkarmak için harekete geçecebileceği öne sürülüyor.

Ezgi Mola, Hilal Kaplan’ın radarına girdi ve bu hükümet döneminde artık işi biraz zor görünüyor. Hilal Kaplan’ın Ezgi Mola kızgınlığı bakalım iş hayatına nasıl yansıyacak. hilal Kaplan7ı tanıyanlar TRT yöneticisi kaplan7ın her türlü engeli çıkarabilecek bir insan olduğunu öne sürüyor. TRT 1 ekranında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı Safiye karakteriyle hayran kitlesini bir hayli arttıran Ezgi Mola’nın yangın felaketi hakkında yaptığı paylaşımlar yüzünden TRT yönetimini kızdırdığı iddia edildi.
Marmaris Hisarönü’ndeki yangınlar henüz kontrol altına alınamamışken, TRT muhabirinin ‘yangın tamamen durduruldu’ açıklaması sosyal medyada tartışma yaratmıştı. TRT Haber’de üst düzey bir yetkili tarafından yapılan açıklamada, “Bir cümleyi kesip dolaşıma sokuyorlar. TRT Haber yalan söylüyormuş, yangını gizliyormuş gibi yapıyorlar” ifadeleri kullanıldı.

‘YAZIKLAR OLSUN’ DİYEREK TEPKİ GÖSTERDİ
TRT’de ekrana gelen Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakterini canlandıran Ezgi Mola ise sosyal medyada ‘yangın tamamen durduruldu’ diyen TRT Haber’e “Yazıklar olsun!” diyerek tepki gösterdi.

BU ÇIKIŞI TRT YÖNETİMİNİ KIZDIRDI
Snob Magazin’de yer alan Arif Hür’ün haberine göre geçtiğimiz günlerde TRT Genel Müdürlüğüne getirilen Mehmet Zahid Sobacı ve TRT Yönetim Kurulu üyeliğine atanan Hilal Kaplan Öğüt’ün Ezgi Mola’nın bu çıkışını şaşkınlık ve üzüntüyle karşıladıkları öğrenildi.

Hilal Kaplan Öğüt, “Ezgi Mola’nın paylaşımı tamamen yalan. Bence de ‘yazıklar olsun’” diyerek Mola’ya sert çıktı.

AKIBETİ YAKIN ZAMANDA BELLİ OLACAK
Masumlar Apartmanı, yeni sezonuyla Eylül ayında TRT 1’de olacak. Ezgi Mola’nın Masumlar Apartmanı’ndaki akıbeti ise önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

İlginizi Çekebilir

Berkcan Güven dolandırıldı

Fenomen Berkcan Güven, Alizade tarafından dolandırılmış. Sosyal medya fenomeni Berkcan Güven katıldığı bir programda beraber …

Sınırsız Hosting