Ana Sayfa / Yaşam / Hüsnü Bayramoğlu öldü

Hüsnü Bayramoğlu öldü

Hüsnü Bayramoğlu nereli, neci ve kim? İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun şemsiye tuttuğu Nur Cemaati Meşveret Grubu lideri Hüsnü Bayramoğlu koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi.

Nur Cemaati liderlerinden Hüsnü Bayramoğlu öldü. Hüsnü bayramoğlu aslen nereli, neci ve kim bilgileri. Süleyman Soylu, Cumhurbaşkanlığı’ndaki bir resepsiyonda Hüsnü Bayram’ı “İşte Hüsnü Ağabey burada. Ağabey bize dua et, ağabey dua et. İşte Nur talebeleri, işte devletine hükümetine sahip çıkıyor, tankları durduranlar burada” sözleriyle karşılamıştı.

Soylu’nun şemsiye tuttuğu Nur Cemaati Meşveret Grubu lideri Hüsnü Bayram, geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanmıştı. Cemaatin sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlarda, Bayram için dua istenmişti. Tedavi altına alınan Hüsnü Bayram’ın yaşamını yitirdiği duyuruldu.

Değerli okurlarımız Hüsnü Bayramoğlu öldü haberini verdik. Hüsnü Bayramoğlu kim, neci , Nur Cemaati ile ilgili Hüsnü Bayramoğlu kimdir, Hüsnü Bayramoğlu Ayasofya, Hüsnü Bayramoğlu hangi cemaatten, Hüsnü Bayramoğlu vefat etti, Hüsnü Bayramoğlu Fethullah Gülen, Hüsnü Bayramoğlu Mehmet Fırıncı, Hüsnü Bayramoğlu Vikipedi, Hüsnü Bayramoğlu Yeni Asya terimlerini google da aratabilir ve daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Gaziosmanpaşa toprak kayması

İstanbul Gaziosmanpaşa toprak kaması olan bölge ve etkilenen gecekondu sayısı. İstanbul Gaziosmanpaşa’da toprak kayması meydana …

Sınırsız Hosting