Ana Sayfa / Kadınca / İbrahim Tatlıses kaçıncı evliliğini yaptı

İbrahim Tatlıses kaçıncı evliliğini yaptı

İbrahim Tatlıses-Gülçin Karakaya evlendi. İbrahim Tatlıses kaç kez evlendi., kaç çocuğu var ve yaşı kaç soruları. İbrahim Tatlıses’in evlendiği Gülçin Karakaya İbo’dan kaç yaş küçük, nereli, ve neci bilgileri. İbrahim Tatlıses, kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya ile evlendiğini İbo Show’da açıkladı. Beşinci evliliğini yapan Tatlıses’in mutluluğu ise yüzünden okundu.

İbrahim Tatlıses kaç kez evlendi. son evliliğini kiminle yaptı sorusu. İbrahim Tatlıses’in evlendiği Gülçin Karakaya kaç doğumlu, Tatlıses’ten kaç yaş küçük ve neci bilgileri. Seneler sonra yeniden ekranlara İbo Show ile dönen İbrahim Tatlıses’in bu haftaki konukları Murat Dalkılıç, Ersay Üner, Simge Sağın, Ebru Yaşar oldu. Programda İbrahim Tatlıses bir sürprize imza atıp beşinci kez evlilik yaptığını açıkladı.

“MUTLUYUM”
Ebru Yaşar’ın “Sen nikahlanmışsın” demesi üzerine İbrahim Tatlıses, bugüne kadar yaptığı evlilikleri saydı. Beşinci evliliğini de yaptığını söyleyen Tatlıses, “Mutluyum, ben evliyim kardeşim, Gülçin bana çok iyi bakıyor. Ben bu saatten sonra kimseye hesap verecek durumda değilim” dedi.
AİLE İÇİNDE BİR NİKAH

69 yaşındaki İbrahim Tatlıses’in teklifini çok özel bir tek taş pırlanta yüzükle yaptığı, ‘Evet’ cevabının ardından da ikilinin dostlarının katılımıyla evde nikah kıydırdığı öğrenildi

GÜLÇİN KARAKAYA KİMDİR?

Gülçin Karakaya, İbrahim Tatlıses’in yeni sevgilisi olarak lanse edilmesinin ardından merak edilen isim oldu.

İbrahim Tatlıses aradığı aşkı 26 yaşındaki Gülçin Karakaya’da buldu. Bir süredir aşk yaşadıkları konuşulan ikilinin eğlenceli anları objektiflere yansıdı. Tatlıses’in, Gülçin Karakaya ile yaklaşık 1,5 yıldır aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Usta sanatçının, sevgilisi Karakaya’yı, eski eşi Ayşegül Yıldız’la da tanıştırdığı öğrenildi.

İbrahim Tatlıses 68 yaşında, 7 çocuk ve 9 torun sahibi.

DEĞERLİ OKURLARIMIZ İbrahim Tatlıses kaçıncı kez evlendi haberini verdik. İbrahim Tatlıses ve evlilikleri hakkında, ibrahim tatlıses’in kaç eşi var, ibrahim tatlıses’in ilk eşi, ibrahim tatlıses’in eşleri ve isimleri, ibrahim tatlıses’in eşleri, ibrahim tatlıses’in yeni sevgilisi, ibrahim tatlıses’in ilk eşinin resmi, ibrahim tatlıses’in kaç torunu var, ibrahim tatlıses’in yeni sevgilisi kaç yaşında terimlerini google da aratabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Berkcan Güven dolandırıldı

Fenomen Berkcan Güven, Alizade tarafından dolandırılmış. Sosyal medya fenomeni Berkcan Güven katıldığı bir programda beraber …

Sınırsız Hosting