Ana Sayfa / Sağlık / İrem Derici Acıbadem’de yoğun bakımda
İREM DERİCİ HASTANE

İrem Derici Acıbadem’de yoğun bakımda

İrem Derici’nin yattığı hastane Acıbadem Hastanesi ve İrem Derici yoğun bakımda son durumu kritik doktorları açıkladı. Ünlü şarkıcı irem Derici neden yoğun bakıma alındı ve hastalığı ne diye soran okurlarımız var. Bir süredir yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle hastanede tedavi olan İrem Derici’den haber var. Yaşadığı mide rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan ve konserlerini iptal etmek zorunda kalan İrem Derici’nin sağlık durumunu doktoru açıkladı.

İrem Derici Fulya Acıbadem Hastanesi’nde yoğun bakımda tutuluyor ve durumu çok kritik. Şarkıcı İrem Derici için artık doktorları seferber oldu.

Acıbadem Fulya Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Reha Baran ünlü şarkıcının sağlık durumu ile ilgili olarak şunları söyledi.: “Hastamız İrem Derici; gastroenterit ve idrar yolu enfeksiyonu tanıları ile takip edilirken gelişen elektrolit dengesizlikleri, vücut toplam su dengesi bozuklukları ve solunum zorluğu nedeniyle yoğun bakım ünitesinde izlem ve tedaviye alınmıştır. Hastamızın tedavisi sürmektedir.”

Son dönemde verdiği kilolar gündeme gelen İrem Derici’nin sık sık hastalandığı iddia ediliyordu.

İlginizi Çekebilir

Alanya yurtta ölü bulunan kız öğrenci

Alanya’da üniversiteli kız yurt odasında ölü bulundu. Antalya’nın Alanya ilçesinde, Alaaddin Keykubat Üniversitesi öğrencisi, yurttaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting