Ana Sayfa / Genel / İsmail Kahraman ne hastası?
İSMAİL KAHRAMAN KAÇ DOĞUMLU NERELİ

İsmail Kahraman ne hastası?

Meclis başkanı İsmail Kahraman’ın hastalığı ne durumu nasıl son durumu bilgileri. İsmail Kahraman hastaneye kaldırıldı son sağlık durumu. İsmail Kahraman nereli, yaşı kaç ve rahatsızlığı ne bilgileri. 

TBMM Başkanı İsmail Kahraman hastalığı ne ve son sağlık durumu bilgileri. Meclis Başkanı Kahraman hastaneye kaldırıldı son durumu nasıl haberleri. TBMM Başkanı İsmail Kahraman rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Meclis Başkanlığı yaptığı açıklamada Kahraman’ın (Enfeksiyon)  infeksiyon hastalığı teşhisiyle hastaneye kaldırıldığını duyurdu.
TBMM İdare Amiri AK Parti Çorum Milletvekili Salim Uslu, TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ın hastaneye kaldırıldığını, yarın ameliyat olacağını söyledi.

İSMAİL KAHRAMAN NE AMELİYATI OLACAK?

Hak-İş tarafından 15 Temmuz ve diğer şehitler için düzenlenen programa konuk olarak katılan Meclis İdare Amiri Salim Uslu, burada yaptığı konuşmanın başında Meclis Başkanı İsmail Kahraman’ın hastaneye kaldırıldığını belirtti. Uslu, “Bugün hastaneye yatırdık akşam saatlerinde. İnşallah yarın sabah ameliyata girecek hepinizden dua bekliyoruz. Allah şifa versin” dedi.

Öte yandan Meclis Başkanlığı da yaptığı açıklamada İsmail Kahraman’ın infeksiyon hastalığı teşhisi konularak hastaneye kaldırıldığını açıkladı.

İSMAİL KAHRAMAN KAÇ YAŞINDA VE ASLEN NECİ NERELİ

İşte hastaneye yatırılan İsmail Kahraman’ın özgeçmişi. İsmail Kahraman, Türk hukukçu ve siyasetçi, 27. ve mevcut Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı. Kasım 2015 Türkiye genel seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1. bölge milletvekili olarak meclise giren Kahraman, 1995 ve 2002 yılları arasında da milletvekili olarak meclise yer almıştır. Meclis Başkanlığı görevinden önce 1996–1997 yılları arasında Necmettin Erbakan tarafından kurulan hükümette Kültür ve Turizm Bakanlığı görevini üstlenmiştir.

İLK DEFA 1995 SEÇİMLERİNDE MECLİSE GİRDİ

İsmail Kahraman ilk defa 1995 Türkiye genel seçimlerinde Refah Partisi İstanbul 1. bölge milletvekili olarak meclise girdi. Refah Partisi genel başkanı Necmettin Erbakan Haziran 1996 tarihinde Doğru Yol Partisi’yle koalisyon hükümeti kurunca Kahraman, Kültür ve Turizm Bakanı oldu. 1999 Türkiye genel seçimlerinde Refah Partisi’nin kapatılmasından sonra kurulan Fazilet Partisi milletvekili olarak tekrar meclise girdi.

27. TBMM MECLİS BAŞKANI

İsmail Kahraman, Kasım 2015 Türkiye genel seçimleri’nde Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İstanbul 1. bölge milletvekili olarak meclise girdi. Kasım 2015 TBMM Başkanlığı seçimi’nde AK Parti’nin Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkan adayı oldu. Üçüncü turunda 316 oy alarak seçimi kazandı ve 27. TBMM Meclis Başkanı seçildi.

İngilizce bilen Kahraman, evli ve dört çocuk babasıdır.

İlginizi Çekebilir

Sınıf annesi yasaklandı

Okullarda sınıf anneliği sistemi yasaklandı. MEB, sınıf anneliği uygulamasına son verdi. veliler arasında gerilime neden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting