Ana Sayfa / Manşet / İstanbul kar 26 Ocak perşembe
İSTANBUL HAVA KAR

İstanbul kar 26 Ocak perşembe

26 Ocak perşembeden itibaren İstanbul’a yeniden kar yağacak. İstanbul’a bir daha kar ne zaman yağacak sorusunun yanıtı salıdan itibaren olacak. Meteoroloji İstanbul hava tahmini son. Hafta başı 23 Ocak İstanbul havası ve yağış. kar yeniden İstanbul’a geri dönüyor. 

Hava durumu İstanbul meteoroloji son durum açıklaması. İstanbul perşembeden itibaren yine yoğun kar yağışı alacak. kar beklenen iller hafta başında ve hava durumu. 23 Ocak İstanbul hava durumu soğuk ve yağmurlu. Salı 24 Ocak İstanbul karla karışık yağmur bekleniyor. Meteoroloji uyardı, kar yeniden geliyor. Salı gününden itibaren yurt genelinde yeni bir yağışlı sistem etkili olacak. İstanbul dahil birçok ilde kar yağışı bekleniyor. Hava sıcaklıklarının salı günü batı kesimlerden başlayarak hafta sonuna kadar kuzey, iç ve batı kesimlerde azalması bekleniyor. Perşembe günü kar bekleniyor.
İstanbul’da iki hafta aradan sonra yeniden kar geliyor. Meteoroloji salı gününden itibaren yurt genelinde yeni bir yağışlı sisteme karşı uyardı. Pazartesi günü yurt genelinde yağış beklenmiyor. Sabah ve gece saatlerinde yoğun sis ve pus etkili olacak. Salı günü yurdumuz batı kesimlerden gelen yeni bir yağışlı sistemin etkisi altına giriyor. İSTANBUL’DA PERŞEME GÜNÜ KAR VAR

Soğuk havayla beraber kar gelecek. Yağışlar kıyı kesimlerde sağanak yağmur şeklinde gerçekleşecek.Meteoroloji’den alınan bilgilere göre, İstanbul’da çarşamba günü karla karışık yağmur şeklinde etkili olması beklenen yağışlar perşembe günü kara dönüşecek. Kar yağışının pazar gününe kadar etkili olması tahmin ediliyor. Çarşamba günün itibaren yağışlar yurt genelinde etkili olacak. Ankara’da ise çarşamba gününden itibaren yağmaya başlayacak karın cumartesi gününe kadar devam edeceği tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

İran 28 Haziran’da seçime gidecek

Reisi’nin ölümü üzerine İran 28 Haziran’da cumhurbaşkanlığı seçimi yapacak. İran’da yeni cumhurbaşkanı 28 Haziran’da belli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting