Ana Sayfa / İlginç / İstanbul’da yalı soygunu

İstanbul’da yalı soygunu

İstanbul soyulan yalı kime ait, ne kadar para çalındı ilgisi. İstanbul Boğazı yalı soygunu ve inanılmaz büyüklükte para çalındı. Boğaz’daki Memduh Paşa Yalısı’nda film gibi soygun! 130 milyon TL’yi çuvallara doldurup kamyonetle kaçtılar Memduh Paşa Yalısı kime ait, sahibi kim ta yeri nerede ve nasıl soyuldu haberi.  İstanbul Sarıyer Yalı soygunu ve çalınan para miktarı. İstanbul’un Sarıyer ilçesinde yer alan Memduh Paşa Yalısı’nda çalışan özel güvenlik görevlisi arkadaşlarıyla birlikte kilidini kırdıkları 4 kasadan 130 milyon liralık döviz çalıp kayıplara karıştı. Olayla ilgili Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.

Yalı soygunu İstanbul’da. Memduh Paşa yalısı oyuldu milyonlarca lira çalındı. Memduh Paşa Yalısı kime ait, sahibi kim?  Sarıyer’de boğazdaki Memduh Paşa Yalısı’nda film sahnelerini aratmayan bir soygun yaşandı. Yalıdaki şirkette çalışan özel güvenlik görevlisi plan yapıp, 4 suç ortağıyla birlikte kilidini kırdıkları 4 kasadan yaklaşık 130 milyon liralık döviz çalıp çuvallarla kamyonete yükleyip kaçtı. Film gibi soygun sonrası Asayiş Şube Müdürlüğü polisleri, hırsızları peşine düştü.
ALARMI SUSTURUP MASKELİLERİ İÇERİ ALDIOlay, dün saat 03.30 sıralarında Sarıyer Kireçburnu’nda bulunan Memduh Paşa Yalısı’nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre yalının içerisinde bulunan bir inşaat şirketinde yaklaşık 1.5 yıl önce özel güvenlik görevlisi olarak çalışmaya başlayan Ahmet Y., film sahnelerini aratmayacak bir plan yaptı. Ahmet Y., gece saatlerinde alarmı susturduktan sonra maskeli ve siyah kıyafetli 4 şahsı içeriye aldı. Yalıya gri renkli kamyonet dayayan hırsızlar ardından içerideki 4 kasanın kapısını kırdı.

Boğaz'daki Mehmud Paşa Yalısı'nda film gibi soygun! 130 milyon TL'yi çuvallara doldurup kamyonetle kaçtılar

130 MİLYON LİRALIK DÖVİZİ ÇALIP KAYIPLARA KARIŞTILAR

Daha sonra kasalarda bulunan 3 çuvala doldurdukları yaklaşık 130 milyon liralık dövizi çalan hırsızlar, kamyonete yükledikten sonra hızla gözden kaybolup kayıplara karıştı. Sabah saatlerinde yalıya gelen işyeri sahibi Ümit E.’nin ihbarı üzerine olay yerine polis ekibi sevk edildi. Kısa sürede gelen ekipler, yalıdaki kamera görüntülerini incelemeye aldı.

Boğaz'daki Mehmud Paşa Yalısı'nda film gibi soygun! 130 milyon TL'yi çuvallara doldurup kamyonetle kaçtılar

POLİS HIRSIZLARI YAKALAMAK İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATTI

Kimliği tespit edilen özel güvenlik görevlisi Ahmet Y.’nin, maskeli 4 şahsı içeriye aldığı, yalıda bulunan kasaların kilidini kırdıkları içerisindeki dövizleri çuvallara doldurdukları, çuvalları yalıya yanaştırılan kamyonetin kasasında koydukları tespit edildi. Hırsızların ardından kamyonete binerek uzaklaştıkları belirlendi. Olayla ilgili çalışma başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.

Boğaz'daki Mehmud Paşa Yalısı'nda film gibi soygun! 130 milyon TL'yi çuvallara doldurup kamyonetle kaçtılar

İlginizi Çekebilir

Kuşadası plajlar ücretsiz oldu

Kuşadası plajlar, şemsiye ve şezlonglar ücretsiz hale geldi. Kuşadası’nda plajlar hala açıldı ücretsiz oldu. Kuşadası …

Sınırsız Hosting