Ana Sayfa / Kadınca / Itır Esen yaşı, nereli kim
ITIR ESEN YAŞI

Itır Esen yaşı, nereli kim

Miss Turkey 2017 Itır Esen aslen nereli, kaç yaşında vücut ölçüleri ve mesleği, eğitimi bilgileri. Miss Turkey 2017 güzellik yarışmasının birincisi bu akşam belli oldu. Türkiye’nin en güzel 20 kızının kaldığı finalde, yarışmayı ünlü oyuncu Itır Esen’in aynı isimdeki yeğeni Itır Esen kazandı. İşte, 2017 yılı Türkiye güzellik yarışmasının birincisi Itır Esen hakkında merak edilenler…

Itır Esen eğitimi, yaşı, burcu ve memleketi. Itır Esen kimin yeğeni. türkiye’ni en güzel kızı seçilen Miss Turkey 2017 Itır esen bilgileri. Miss Turkey 2017 yarışmasının bu yıl ülkemizi Polonya, Amerika ve Çin’de temsil edecek olan güzelleri belli oldu. Yarışmayı 1999 doğumlu Itır Esen kazandı.

Itır Esen, Türkiye’yi Çin’de gerçekleşecek olan ‘Miss World’ yarışmasında temsil edecek.  İkinci olan Aslı Sümer ise ülkemizi Amerika’da, üçüncü olan Pınar Tartan ise Polonya’da temsil etmeye hak kazandı.

Peki, Miss Turkey 2017 birincisi Itır Esen kimdir?

ITIR ESEN YAŞI KİMİN KIZI AKRABASI VE EĞİTİMİ

ITIR ESEN KİMDİR?

Seslendirme sanatçısı Hayri Esen’in torunu Itır Esen, Miss Turkey 2017 finalisti, 1999 yılında doğdu. İstanbul Üniversitesi, H.A.Yücel Eğitim Fak. İngilizce öğretmenliği 1. sınıf öğrencisi olan Itır Esen,ünlü isimlerin tasarımlarında modellik yaptı. Üç yıldır podyumlarda boy gösteren Itır Esen, bugüne kadar Zeynep Tosun, Özgür Masur, Meltem Özbek, Çiğdem Akın, Zeynep Erdoğan gibi ünlü modacıların defilelerinde görev aldı.

İlginizi Çekebilir

Boş dondurma külahı da paralı oldu

Dondurma külahı da parayla satılmaya başlandı dondurmacılardı. Boş dondurma külahı parayla satılıyor millet yaz gününde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting