Ana Sayfa / Kadınca / İYİ Parti CHP ittifak yapmayacak

İYİ Parti CHP ittifak yapmayacak

Meral Akşener, CNHP ile İYİE Parti’nin ortak aday çıkarmayacağını, CHP ili ittifak yapmayacaklarını kesin bir dille açıkladı. AKP ile MHP ortak ittifak yaparken CHP ve İYİ Parti ortaklık kurmayacak. Meral Akşener’in FOX TV’deki 17 Kasım İsmail Küçükkaya’ya anlattıkları çok konuşuluyor. 

İYİ Parti son dakika haber ve gelişmeleri 17 Kasım. Meral Akşener’in FOX TV İsmail küçükkaya röportajı 17 Kasım ve söyledikleri. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Fox TV’de katıldığı canlı yayında “CHP ile Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde “Ortak aday olur musunuz?” sorusuna, “Kesinlikle hayır derim” yanıtını verdi.İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Fox TV’de İsmail Küçükkaya’nın sorularını yanıtladı. Akşener, “Seçimde ittifak yapacak mısınız?” sorusuna şu yanıtı verdi:

İYİ PARTİ VE CHP SEÇİM İTTİFAKI YAPMAYACAK

“Şu andan bir şey söylemek çok erken. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde herkes kendi adaylarını çıkarmalı. CHP, AKP ve biz çıkaracağız keşke MHP de çıarsa diğer partiler de çıkarsa. CHP ile Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ‘ortak aday olur musunuz?’ derseniz kesinlikle hayır derim.Arkadaşlarımız beni aday gösteriyor. İlerleyen zamanda belki daha parlak bir aday çıkarıyoruz bunu zaman gösterecek oturup konuşacağız. Ama ben iddialı bir adayım. Yüz bin imza ile geleceğim.”

İlginizi Çekebilir

Cenk Tosun Eyüpspor’a imza atıyor

Cenk tosun Beşiktaş’tan ayrılarak Eyüppor’a imza atıyor. Arda Turan’ın Cenk Tosun’u ikna ettiği ileri sürülüyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting