Ana Sayfa / Kadınca / İzdivaç’taki Türbanlı Öznur kim (Gelin adayı Öznur nereli)
ÖZNUR HANİFE'NİN YERİNE GEÇTİ

İzdivaç’taki Türbanlı Öznur kim (Gelin adayı Öznur nereli)

İzdivaç’ta Hanife’nin yerine gelen yeni türbanlı gelin adayı Öznur aslen nereli, kaç yaşında ve kimdir diye soruluyor. Zuhal Topal’ın yeni Hanife’si Öznur, eskisini de geçti medyatik olma konusunda. Türbanlı gelin adayları erkeklerin ilk tercihi oldu İzdivaç’ta. Zuhal Topal’ın evlilik programında fenomen olan gelin adayı Hanife, programdan ayrıldıktan sonra, yerini dolduracak biri hemen bulundu. Hanife bu haberleri duyunca resmen çıldırdı. İşte Hanife’nin tepkisi…

Öznur yeni türbanlı gelin adayı olarak İzdivaç’ta Zuhal Topal’ın gözdesi oldu. Eski Türbanlı glin adayı Hanife’nin papucu adeta dama atıldı evlendirme programlarında. Star TV ekranlarında Zuhal Topal’ın sunduğu evlilik programında gelin adayı olan Hanife Gürdal fenomen haline gelmişti. Yaşadığı olaylardan sonra programdan ayrılan Hanife’nin yerine hemen birisi bulundu. Hanife bu haberleri duyunca “taklitler asıllarını yaşatır” mesajı vererek resmen çıldırdı.

HANİFE, KENDİSİNİ TAKLİT EDENLERE FENA ÇATTI

Hanife’nin tahtına aday gösterilen gelin adayı Öznur, tıpkı Hanife gibi gündeme gelmeye başladı. Hanife de bu haberleri görünce resmen çıldırdı. Instagram hesabında hikaye bölümünden “taklitler aslını yaşatır” yazılı fotoğraflar paylaştı.
TÜRBANLI GELİN ADAYI ÖZNUR NERELİ, YAŞI
Peki kim bu Öznur İzdivaç’taki nereli ve neci diye soruyor erkekler. erkekler son dönemde türbanlı kızlara daha bir başka gözle bakar oldu. Zuhal Topal’ın sunumuyla ekranlara gelen izdivaç programında gözde damat adayı Serkan’a talip olan Öznur’u görenler, “yeni Hanife” yorumunu yaptı.

Serkan’ı görüp beğendiğini belirten ve babasının kendisini talip olması için gönderdiğini belirten gelin adayı Öznur, sempatik tavırları ile dikkati çekti. Locadaki diğer adaylar, “Bize birini hatırlattı” diyerek, müzmin gelin adayı Hanife’ye göndermede bulundu.

Loca açıldıktan sonra Serkan’ın “Gerçekten benziyormuş” demesi üzerine Öznur, “Yoksa siz Hanife’yi unutamadınız mı?” sorusunu yöneltti. Serkan ise “Çay içelim” teklifinde bulundu.

İlginizi Çekebilir

Survivor 2024 dün gece elenen isim

Begüm Survivor 2024 elenen isim oldu. Dün gece Survivor 2024 elenen isim Begüm oldu, Aysu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting