Ana Sayfa / Manşet / Jandarma uzman alımı başvuru 30 Ekim
JANDARMA UZMAN ERBAŞ ALIM

Jandarma uzman alımı başvuru 30 Ekim

Jandarma uzman erbaş alım için başvuru tarihleri ve istenen belgeler. Jandarma uzman çavuş ve uzman onbaşı alımı için ilk ve son başvuru tarihleri 2017 Kasım. Jandarma uzman erbaş personel alımı ve başvuru şartları jandarma olmak isteyen gençler tarafından merakla araştırılıyor. Jandarma olmak için neler gerekli, Jandarma uzman erbaş alımı başvuruları hangi tarihe kadar sürecek ve nasıl yapılacak sorularının cevabı…

Jandarma uzman alımı tarihleri ve başvuru tarihleri 30 Ekim-13 Kasım başvuru tarihleri ve aranan şartlar. Jandarma olmak isteyenler için önemli başvuru tarihi geldi. Jandarma uzman erbaş alımı başvuruları bugün başlayacak. Şartları sağlayan adaylar jandarma olma fırsanıtını yakalayacak. Peki jandarma olmak için gereken şartlar neler?
Jandarma Genel Komutanlığı resmi internet sayfası personel temini bölümünden alınacak başvurular için kayıt ekranı açıldı. Adaylar bu ekran üzerinden başvurularını 30 Ekim ile 13 Kasım (Saat 17.00) tarihleri arasında yapacak.
Uzman erbaş alımı ile ilgili, başvuru kılavuzu, taahhüt senedi, vücut kütle indeksi(VKİ) Ölçüm ve Notlandırma Esaslarına ilişkin açıklamalar.
VÜCUT KİTLE ENDEKSİ NEDİR?
Personelin kilolu veya zayıf olup olmadığını ortaya koyan bir formüldür. VKİ formülü, vücut ağırlığının (kilogram olarak) boyun karesine (metre olarak) bölünmesi ile elde edilen bir değerdir.

İlginizi Çekebilir

Onur Akay darp edildi

Onur Akay’ı kim neden dövdü gündemdeki isim kim? kadir Doğulu Onur Akay’ı dövdürdü mü kim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting